Gebelik testi olarak Predictor'ün güvenilirliği nedir?

Gebelik testi olarak Predictor'ün sonuçları ne derece güven vericidir? Kan testine gerek yoktur diyebilir miyiz?

0|0
523

En İyi Erkek Görüşü

• En iyi markadır bence.

1|0
    0|0
    • Olay nasıl oldu kısaca anlatırsan cevap verebilirim test yapman gerek var mı diye?Çabuk ama çıkmam lazım.

• Neyse çıkıop tekrar gelidm senin için.Çıkıcam artık birazdan.Özel soru istemiyorsun çünkü.

• Bence testi yapmadan bile olacaksın gibi geliyor regl.

En İyi Kız Görüşü

• hmm güvenilirliği var ama yinede 3 veya 4 tane denemk lazım .. ama en kesini kan testi şüphesiz

1|0
    0|0
    • kan testi için illa kadın doğumcuya görünmek şart mı? direkt testi yaptırabilir miyim?

• bilemiyorum o kadarını :)

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 22

• %90 civarı doğru sonuç veriyo. Fakat kan testi yaptırmak en mantıklısı, 1,5 saatte sonuç alabiliyorsunuz ve %100 kaç günlük olduğuna kadar bilgi veriliyor...;)

1|0
    0|0
    • devlet hastanelerinde yapılıyor mu? özel polikliniklerde?

• Devlet hastanelerinde de yapılıyor fakat biraz zaman kaybı. Özel hastanelerde 30 tl civarı bir ücretle yaptırabilirsiniz...

• teşekkür ederim.

• özel hastahanelerde sigortanız varsa eğer o kadar ücret ödemezsiniz. ssk vs yoksa 15-30 arası olabiliyor.hangi şehirdesiniz

1|0
    0|0
    • istanbul

• Kan testi yaptirdin mii

• son adet tarihiniz nedir? ya da kaç gün gecikme oldu? bunları yazın yardımcı olayım. gebelik testlerinin hemen hemen hepsi aynıdır. kalite gözetmenize gerek yok. ama bazen yorumlamada güçlük çekebilirsiniz örneğin tek çizgiinin silik çıkması gibi. bu bile hamilesiniz anlamını taşır aslında. kesin sonuç beta hcg tahliliyle alınır. devlet hastanesinde acile bile giidip yaptırabilr ve sonucu bikaç saat içinde alabilirsin. acile gittiğinde antibiyotik kullanmam gerek ama hamileliktende şüpheleniyorum demeniz yeterli. hemen bakmak zorundalar..(jinekolog dr.)

1|0
    0|0
    • Öncelikle ilginiz ve nazik yanıtınız için teşekkür ederim.5 Şubat son adet tarihim ve düzenlidir. Çalıştığım için yakınımda devlet hastanesi yok :( Yarını beklemem gerekir.

• son adet tarihiniz , ilişki tarihininizi ve adetinizi kaç günde bir gördüğününüzü yazın bana. sanırım gebelik testi içi acele ettiniz gibi geldi bana..

• Tamam mesaj atıyorum size. Çok teşekkür ederim.

• Kondomda yırtılma filan yoksa zaten test yapmana gerek yoktu.

0|0
    0|0
  • En etkikisidir predictor early alırsan daha iyi olur

1|0
    0|0
  • %30 yanılma payı var

1|0
    0|0
    • İnternette %99 doğru sonuç diyordu pek mantıklı gelmemişti zaten

• Evet dogru

1|0
    0|0
  • Tek test ile olmaz birkaç adet kullanmalısın

0|0
    0|0
  • Adetin gecikti mi?

0|0
    0|0
  • Hamilelik istiyor musun?

0|0
    0|0
    • Tabikide istiyorum heyecandan bekleyemiyorum :)

• erken gebelik test al ama ilişkiden bir süre geçsin yine de yapacağın zaman.

• Maşallah bayanlardan daha iyi biliyor erkekler :) erken gebelik testini duymamıştım.2 gün var regl günüme muhtemelen çıkar

• Hamile degilsin rahat ol panik yapma

0|0
    0|0
  • Erkek mi acaba😂😂

0|0
    0|0
  • İçine bosalmadiysa sorun yok

0|0
    0|0
  • O test %50 doruluk var ona ınanma

0|0
    0|0
  • Yeğen geliyor hayırlısı

0|0
    0|0
  • en kesin çözüm kan testi yani betaHcg

0|0
    0|0
  • ben hamile kalabilecegini düşünmüorum

0|0
    0|0
  • hamile degil. gosterdi sevgilimde ama hamile. cikti gerçekte

0|0
    0|0
    • Hadi ya

• Maalesef. Bir anlık zevkler uğruna ahiretimizi yakıyoruz , Allah affetsin 🙏🏻

• Amin

• 1- kondom'u birleşme olmadanmı taktı partnerin yoksa boşalmaya yakınmı taktı?
    2- kondomda yırtılma vs birşey oldumu ya da birleşme esnasında çıktımı?

büyük ihtimalle hamile değisindir ama çok telaşlandıysan kan testi yaptır.

0|0
    0|0
    • kondomu birleşme olmadan taktı hic bir temas olmadan önce yani.

• ozaman birşey olacağını sanmıyorum

• Edepsiz kız.. Birgün evlenirsen evleneceğin kişinin yüzüne nasıl bakacaksın... edepsiz kız

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 4

• Idrar testleri yüzde yüz sonuç vermez. Kan testi yaptırın beklemek yerine

0|0
    0|0
  • çoğu zaman doğrudur

2|3
    0|0
  • 10 gün sonra kan testi yaptırın

0|0
    0|0
  • Yengem yapti yok dedi ama kan testinde 1.5 aylik bebekleri olacak dendi

0|0
    0|0
    • Belki erken yapılmış olabilir test çok güvenilir diye duydum artık. hamileyim diye paranoyaya bağladım artık. buna inanmak istiyorum

Yükleniyor...