Megamax kilo aldirici kullanan var miiiiiiiiki?

Kullanan varsa yorum yazabilir mi lutfennnn kilo alabildiniz miiiiiiiiiii?

1|0
96

En İyi Erkek Görüşü

• İş yerinde bir arkadaş kullanıyor onu 1.5 ayda 7 kilo aldı

0|1
    0|0
    • Hadi yaa o kadar cabuk mu? Bende kullaniyorum da gunde sadece iki ogun yiyiyorum iki ogunde onu kullaniyorum. Acaba arkadasin ilactan dolayimi aldi kiloyu yoksa ilacin istahini acmasi uzerine mi aldi kiloyu

• Yurtta kaliyorum. Bende günde iki öğün yemek ile kullanıyodum 1 kutu bitirdim. Kullanmaya başladıktan 1 hafta sonra 55 kiloydum 4. Hafta tartıldım58 kiloyum Şu an . ama bir kutu daha alsammi kararsızım

• (((( MEGAMAXXXX )))) BEN KULLANDIM GÜNDE 1 KİLO 1 KUTUDA 7 2. KUTUDA 5 KİLO ALDIM HİCBIR ZARARIDA OLMADI KAS ORANIM ARTTI GÖĞÜS KOL GIBI SPOR A GITTIĞİM İCİN BAŞKA BİSÉY OLMADI.62 KİLODAN 73 KİLOYUM ŠUAN.. YORUM TAMAMEN GERÇEKTIR VE ATILAN İFTIRARA İNANMAYIN BEN KULLANICIYIM 😉●●●

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Bir işe yaradı mı acaba megamax yardımcı olur musun diğer sitelerdeki yorumlar fake gibi geldi sen kulladıysan bilgilendirir misin?

0|0
    0|0
    • Kullandım ama 15 gün falandi. İştahımi baya bir açmıştı midenin belandigi şeyleri bile yerdim ise yaradı ama yarıda bıraktım korktum ne olur ne olmz diye

• Neyle kullanıyordun bende 2 kutu almıştım 3 5 kere kullandım sonra bıraktım bende 2 kutu daha duruyor

• @Toygarsen elinde megamax varsa beni ara konuşalım kullanmiyosan daha uygun fiyata bağlarsın hocam 5434750773

• Kullanma öyle şeyler doğru düzgün bir beslenme programı ile, zaman içinde sağlıklı kilo al.

0|0
    0|0
  • kime inanacaz şimdik biz... :)

0|0
    0|0
  • Bulasmayin böyle şeylere bence

0|0
    0|0
  • bilmiyom kullanmadım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Ben 5 gundur magemax kullanıyorumistahim dsahadafazla aacildi ve 1 kilo alamayan bir ben sözkonusuyken sşimdi 4 günde 2 kilo aldım ağırlaştığında hissedebiliyorum düzenlikkullanıldığı takdirde hem hızlı kilo aliyosun hemde hicbir yan etkisi yok arkadaşlar

0|1
    0|0
    • Kusura bakma ama yalanına sokayım, 4 günde 2 kiloymuş bak bak, o zaman senin 1 ayda 12 kilo alman lazım sen megamaxı da geçmişsin sen ayrı bir yaratıksın, yemek yer yemez tartıya çıkmış

• @imperative232 kardeşim ağzına sağlık yeminle kahkaha atarak okudum cevabını sadece yorum yazmak için üye oldum okadarki hoşuma gitti cevabın 😀

• Saglikli değil

0|0
    0|0
  • SAKIN ALMAYIN! Ben aldım iki kutu ama bir halta yaramadı sadece biraz iştah açtı onun dışında bir kılo bıle aldırmadı. Millet bir ayda yedı kilo alıyomuş ya da her gün bir kilo alan oluyomuş yok daha neler her gün bir kilo alanı üç dört hafta sonra düşünemiyorum bile. o yorumların çoğu sahte bence paranızı benım gıbı boş yere harcamayın en ıyısı doktor kontrolünde yapmakta herşeyi

0|0
    0|0
    • tesekkur ederız ama kime inanılcaa belli degğill hersey bısey dıo nedense bızde almayın dıyenlere ınanmak daha mantıklı gelıo :!

• Arkadaşlar ürünü bende kullanmaya başladım. 5 gün falan oluyor. Kaç kilo aldığımı bilmiyorum tartılmıyorum ama inanılmaz iştah açtığına bizzat şahit oldum. vücudumun biraz toparlandığını hissediyorum. ilerleyen zamanlarda nasıl olur ne olur bilemem ama ürünü aldığıma kesinlikle pişman değilim alacaklara kesinlikle öneriyorum pişman olmazsınız sorusu olan varsa özelden mesaj atabilir.

0|0
    0|0
    • Aç karnina mi kullanılıyor peki. bir de ben mega plus kilo aldirici aldım ama yaklaşık olarak aynı şeyler mi oluyor

• Ya arkadaşlar ben megamex ürününden baya işgillendim kısır falan yapıyor olmasın bu ürün tamm kilo aldırıyor olabilir ama Türkiye de yaşıyoruz arkadaşlar milleti kısır falan yapıyor olmasın valla aldım kapağını bile açamadım işgillendim bayaa.. Umarım öyle dildir

0|0
    0|0
  • vallah herkes cok iyi diyor bende alacagim

0|0
    0|0
  • Bende megamax kullandım ve inanılmaz etkili bir ürün, 1 Kutuda 4,5 kilo aldım, ve 2. kutuya başladım. Kesinlikle tavsiye ederim.

0|0
    1|0
    • Ben 14 gun kullandim biseye yaramadi kullanmayi biraktm

• Aga hadi fake hesaplardan ne idigi belirsiz bir urunu ovuyosunuz anladikta azicik akilli olun ya her forumda ayni cumleleri kuruyosunuz biraz ozgun reklam yapin zaten guvenilmeyen biseyden iyice killandiriyosunuz adami reklamci dedigin az zeki azda ozgun olur

• Ben mega plus kilo aldırıcı aldım ama bilginiz var mı acaba. Aynı mıdır acaba megamax ile yaklaşık olarak

• Ben 12 gundur kullaniyorum 4 kilo aldm tavsiye ederim istah cok aciyor ve yan etkisinide görmedim

0|0
    0|0
  • megamax kullndnmı pekı etkısı oldumu acaba

0|0
    0|0
    • sakın almayın arkadaslar tavsiye etmiyorum bir kaç gün iştah açıyor yiyorsun ama kilo almış değilim değişen birşey olmadı bende 2 kutu aldım bir işe yaradığıda yok hepsi boşa çıktı hiç bir faydasınıda görmedim tamamen kandırıyorlar böyle insanları doktor kontrolü yapmak en doğrusu

• @naycan Yanlişsin kardesim Ben kullandim 2 ayda 11 kilo aldim Millete yanlis Bilgi Verme Asil Kullanici Benim.. Bu ürünu bigun kullanip bigun kullanmazsaniz Olmaz Arkadaslar Yemeklerden yarim saat geçmeden alin ve her gün kahvalti saati ayni Aksam yemeği saatiniz Ayni olsun Bakin nasil Kilo aliyosunuz. Bun üŕünde en önemli Şey Düzenli Kullanmaktir. Yoksa Günde 1 kilo 2 ayda 11 kilo Aldimm demezdim...

Yükleniyor...