1 yıl içerisinde çıkardıkları COVİD-19 aşısı için ne düşünüyorsunuz?

Malumunuz ki 2019 sonlarında başlayan Covid 19 için 1 sene içerisinde aşı hazırladılar. Ve şu an aşı olan çoğu kişinin ani kalp krizi, anjiyo ve yüksek kolesterol ile karşılaştığını görüyoruz (benim şahit olduklarım)
Bununla beraber hasta olanlar iyileşemiyor, bağışıklık konusunda çok sıkıntı yaşayan binlerce insan var siz bu aşiya güvenebildiniz mi? Yoksa size de mi zorla yaptırdılar? Kaç doz oldunuz? Peki sizce 1 yıl yeterli bı süre mi, yani bunun deney süreci yeterli miydi? labaratuvar ortamında defalarca test edilmesi gereken bu aşiyı gönlü rahat bir şekilde olan var mı?

Yeni virüsler de çıkacak çıkıyor bildiğiniz üzere sizce bu aşılar yeni çıkacak olan virüsler ile bağlantılı olabilir mi? Dünya projeleri var ve bunun için birçok insanı öldürmek istiyorlar bu aşı onların projelerine zemin olabilir mi? Ki bence covid 19 ile çok sayıda insanı öldürmeyi başardılar. Siz ne düşünüyorsunuz?
Not❗Linç için gelecek olanlar lütfen zeka seviyelerini gösterip midemi bulandirmasinlar bana ciddi ve zeki insanların bakış açıları lazım..
Vesselam.
Aşı oldum.
Aşı olmadım.
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
1 yıl içerisinde çıkardıkları COVİD-19 aşısı için ne düşünüyorsunuz?