Ateşi çıkmış çocuğa fitil kullanılır mı?

Gizli Üye
Kuzenim çok ateşlendi napıcağımı bilemedim. Emanet çocuk annesi peşime taktı yolladı tatile yanıma. Ne olduysa anlamadım bugün aşırı ateşi var. Doktoru aradım banyo yaptır varsa ateş düşürücü kullan dedi. Ateş düşürücü şurup var ama çocuklara yan etki yapar diye korkuyorum. Ben çocukken annem fitil kullanırdı. kuzenime kullansam olur mu acaba?
Güncellemeler
+1 yıl
Merkezi bir yerde değil yazlığım.Onun için kendim hallettmem lazım
Ateşi çıkmış çocuğa fitil kullanılır mı?