Bı erkek olarak çok utanıyorum afedersiniz kızlardan fazla kalçam var dizimde. Gıcima kadar vücudunma oranla çok büyük?

Gizli Üye
Erkek olarak çok utanıyorum kız gibi kalçam var dizimden gıcıma kadar vücuduma oranla çok büyük genel olarak her günümu evde yatarak geçiren biri deilim spor salonuna gitme gibi bir imkanım zamanımda yok ne yapabilirim gülmeyin ahhahaahadsbsvsv?:)
Bı erkek olarak çok utanıyorum afedersiniz kızlardan fazla kalçam var dizimde. Gıcima kadar vücudunma oranla çok büyük?