Diş hekimi olan, diş teli tedavisi hakkında bilgisi olan var mı?

Gizli Üye

geçenlerde ortodontide diş teli için muayene oldum. bulunduğum hastanenin altyapısı olmaması sebebiyle başka bir devlet hastanesine gönderdiler. Ben de heyete sevk etmelerini rica ettim ve bana Icon Skor Protokolü ve Ortodonti Sağlık Kurulu Raporu hazırladılar. skor puanı olarak 58 puan aldım ve estetik amaçlı olmadığı yazılı. bir sonraki adımım ne olacak anlamadım. Bir tanıdığım özel hastaneden fatura al SGK öder tarzı bir şey diyor. heyete girmeme gerek kaldı mı? nasıl bir yol izlemeliyim tavsiyesi olan var mı?

Diş hekimi olan, diş teli tedavisi hakkında bilgisi olan var mı?