Erkeklere soruyorum hala kadınların güçsüz olduğunu mu düşünüyorsunuz?

yarennnnnnn34

İnsan vücudu en fazla 45 del (acı birimi) acıya dayanabilir. Fakat doğum yaparken, kadınlar 57 del kadar acı çekerler. Bu, aynı anda 20 kemiğin kırılmasına eşdeğerdir.

Prof. Guillebaud, ağrılı regl döneminin (dismenore) ancak 'en az kalp krizi kadar kötü' ile tanımlanabileceğini ifade etti.

Erkeklere soruyorum hala kadınların güçsüz olduğunu mu düşünüyorsunuz?