OKBye yakalandım yardım edermisiniz?

Gizli Üye

selamın aleykım arkadaşlar son 1.5 aydır eşcinsel olma korkusu var bende 1.5 ayda alabileceğim tüm bilgileri aldım ve tamamen kendi başıma yenmeye çalışıcam öncelikle eski psikolojik rahatsızlıklarımdan bahsedeyim 2020 nin yazında anksiyete ve panik atak başladı hicbirşeyden zevk almamaya başladım o 1 sene benim için kabustu 2021 de gene daha hafif geçirdim sonra 2022de okullar açıldı şimdi ilk dönem süper geçti bu anksiyetem panik ataklarım yok oldu nerdeyse ama 2. dönemde bizim sınıfın yaramazları var 2 kişi bunlar gelen geçene oğlancımısın geymisin falan diyorlar ama bana değil yani herkese diyorlar jahdhahd sonra bunlar herkese diyordu bende alınganım tahtadan açtığım müziğe bile geymisin nefes alsam geymisin yok şumu yapsam oğlancımısın ama öyle bir şey yok yani erkeklerden hoşlanma cinsel olarak falan :d sonra bunlar milletin arasında bağıra bağıra demeye başladılar bende mal gibi alınıyordum

bu yaz başlamadan sonra panik atakalar başladı durdurulmayan düşünceler başladı ve 1.5 2 ay içinde ne olduğunu öğrendim şimdi kendimi iyleştirmeye çalışıyorum okul açılınca o iki çocuğuda dövücem sizin bi öneriniz var mı bunun daha čabuk geçmesi için garip garip düşünceler

OKBye yakalandım yardım edermisiniz?
1
5
Görüşünü yaz