"Çok zayıfsın kilo al" diyorlar. Zayıf kızlar hakkında düşünceleriniz neler?

Gizli Üye

Ben zayıf bir kızım ve sırf bu yüzden devamlı "Ayyy ne kadar zayıfsın biraz kilo al, kız sen hiç yemiyor musun?" tarzında laflar duyuyorum artık sırf bu yüzden dar pantolon giyemez oldum bazıları kilolu insanlara gelince yalancıktan da olsa öylesin böylesin diye avuturken zayıf kızlara hep bodyshaming yapılıyor. Bu konu hakkında düşünceleriniz nedir? Siz zayıf kızları nasıl buluyorsunuz. (İğneleyici yorumlar yapmazsanız sevinirim bilhassa özgüven düşürücü...)

"Çok zayıfsın kilo al" diyorlar. Zayıf kızlar hakkında düşünceleriniz neler?