Eşim sürekli ''zayıfla, ben kilo sevmiyorum'' diyor. 75 kilo olan kadın itici midir?

Gizli Üye
Merhaba ben önceden 50 kiloydum çok değil 2 sene önce evlendiğimde eşimle bi ton sorun yaşadık ve antidepresanlara başladım bi ara hamile kaldm bıraktım doğumdan sonra tekrar başladım sorunlarım nüksetti ve baya bi kilo aldım boyum 165 kilom 75 insulin direncim oluştuğu için zor kilo veriyorum ama sabit kaldım bu kiloda asla gitmiyo ama beni görseniz öyle aşırı şişman durmuyorum boyumdan biraz olsun kaldırıyorum kiloyu neyse işte eşim sürekli zayıfla ben kilo sevmiyorum tiksiniyorum sen kendine hiç baktınmı vs vs diyo ya cidden uğraşıyorum ama bebeğimden vakit bile bulamıyorum zaten ilaçlardan dolayı kırılgan bi zamanımdayım iyice üstüme geliyo kendimi iğrenç görüyorum bi çok kişi abartma o kadarda değilsin diyo ama eşimin üzermdeki baskısından kendimden soğudum sizce aşırı bir kilodamıyım yani iğrenç olcak kadr
Eşim sürekli ''zayıfla, ben kilo sevmiyorum'' diyor. 75 kilo olan kadın itici midir?