Kilo vermem lazim?

Gizli Üye
Merhaba öncelikle şuradan başlamak istiyorum. Hayatım boyunca balık etli tontiş bir kızdım yani kilolu da değildim ama olmam gerekenin 4 kilo üstünde falandım hep. Şu karantina döneminden sonra daha da fazla kilo alınca diyet yapmaya başladım 1.57ydi boyum kilom yetmişlere gelmişti (normalde 58 falandı stabil) 53 52 kiloya kadar indim neyse işte. Sonra yine aldım sonra ikinci kapanmaya girdiğimizde yine başladım 64 kilo falandım o zamanlarda da. yine 53 kilo oldum. Sonra birgün birisiyle kavga ettikten sonra banane yemek yerim dedim ve ondan sonra bütün akışım bozuldu. Sürekli duygu değişimlerimde yemek yemeye başladım mutsuz olduğum zaman kilo alıyorum veya 1 ay boyunca sadece günde bir kase çorba içiyorum (baygınlık geçirdiğim çok oldu) ama şu an boğazımı tutamıyorum. Spora da gidiyorum 66 kilo falanım ve hiçbir şekilde onu da bırakın normal bir şekilde yemek vile yiyemiyorum ve kendimi o kadar kötü hissediyorum ki 4 gün dikkat ediyorum beşinci gün hayvan gibi yediğim için daha da fazlasını alıyorum böyle böyle stresten sivilce doldu yüzüm bir tane yoktu yani. Kısacası bana bir şekilde eşlik edebilecek birisi var mı diyet yapmam konusunda. Bilmiyorum birisi bugün şunu ye onu yeme falan dediği zaman yapabiliyorum çünkü. Çok ihtiyacım var yani. Veya diyetisyene gitmiş daha öncesinde bilinçli birisi falan. Yani yardım edebilecek birisi olsun o kadar şunu şunu ye desin şunu yeme desin motive etsin veya başka bir türlü bir şey yazın param olsa diyetisyene gidicem ama o da yok
Kilo vermem lazim?
5
1
Görüşünü yaz