Hassas ve her şeyden etkilenen rozasealı cilt için tavsiyeleriniz nelerdir?

+5Xper
Gizli Üye
Değerli KS üyeleri bu siteye yeni kaydoldum, öncelikle hepinize merhaba. Ben 23 yaşındayım ve yaklaşık 5-6 yıldır rozasea hastalığından muzdaribim. Birçok dermatoloji/ cildiye uzmanı ile tedavi sürecim oldu hatrımda olanlar Prof. Dr. Rana Anadolu, Prof. Dr. Murat Borlu, Dr. Çağnur Özcanlı, son olarak Uzm. Dr. Emrah Ergin tavsiyesi üzerine Prof. Dr. Abdullah Yıldız ile ND YAG Lazer tedavisi görüyorum. Fakat geçse bile bir süre sonra flushing ataklar halinde sonradan nükseden cildimle baş başa kalıyorum. Gittiğim doktorların hepsi birbirinden değerli uyguladıkları tedavilerde bilakis öyle fakat bu hastalığa neyin sebep olduğunun veyahut neyin tetiklediğinin ne yazık ki kesin bir sebebi yok, birçok etken söz konusu. Azerbaycan'da Nadir Ahmadli hoca rozesea hastalarını tedavi ediyor. Son çare artık oraya gitmek gibi gözüküyor. Fakat gitmeden önce bu hastalıktan kurtulan önerisi olan doktor önerisi olan ya da çevresinde bu rahatsızlığa sahip olup da birşeylerden sonuç alan, neyin tetiklediğini bulan, bilen varsa yardımcı olabilir mi?
Biraz uzun oldu farkındayım, vaktini ayırıp cevap verecek olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
ROZASEA KALICI BİR HASTALIKTIR.
A seç
ROZASEA KALICI DEĞİLDİR, TEDAVİ EDİLEBİLİR.
B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
2 ay
Soruyla ilgili bilgi sahibi olduğunu düşündüğünüz kişileri etiketler misiniz?
Hassas ve her şeyden etkilenen rozasealı cilt için tavsiyeleriniz nelerdir?
2
3
Görüşünü yaz