BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Diş beyazlatma fiyatları nerede, ne kadar?

Diş beyazlatma fiyatları nerede, ne kadar? önerebileceğiniz bir yer?

0|0
4325

En İyi Erkek Görüşleri

• Herkesin farklı bir diş rengi vardır. illa beyaz olsun diye ugraşma. dişe zarar verir her türlü kimyasal

0|0
    0|0
  • Temizletme işine sakın girmeyin. Beyazlatma ise gecen, kendi doktoruma sordum. 650 tl gibi bir fiyat cıkarttı. Dedim garantısı falan varmı bu ısın. Yanı sıgara vs. kullanmıyorum, tekrardan eskı halını alırmı? Soyledıgı su oldu, Sac boyatmak gıbı dusun:) 2 yıl sonra yıne gerekebılır.

0|0
    0|0
    • 650 çokmus ya :)

• Zamanında diş temizliği yaptırmıstım, sigara kullanıyordum. Çok pısmanım su an keske yaptırmasaydım. Bence para taksıtle yaptırılabılır:)

En İyi Kız Görüşleri

• Kalıcı beyazlatma yaptırmak istiyorsan fiyatlar en vasat yerde bile 600 tlden başlıyor.Kalıcı olarak beyazlattıktan sonra da çay ve sigardan uzak durmalı dişlerini düzenli fırçalamalısın

0|0
    0|0
    • Dişlerimi düzenli fırçalarım,sigara içmiyorum,çayı da sadece pazar kahvaltılarında içiyorum :) Peki bu 600 lira dediğin ofis tipi mi oluyor,ev tipi mi?

• Şehrindeki dişçilere ve kliniğe, doktorun vizite ücretine bağlı bu. Yani 75 liraya da temizletirsin 250 tl'ye de ben diş beyazlatma ve temizletmeyi 30 yaşına kadar uygun görmüyorum.

0|0
    0|0
    • Neden zararlımı

• Ne yapmamı önerirsin ön dişlerimde oluşmaya basladı sanki şu an

• Günde 3 defa düzenli olarak dişlerini fırçala sigara kullanıyorsan bırak çay ve kahve tüketimini azalt günde 1 defa karbonatla dişlerini fırçala sana önerdiğim macunun üzerine karbonat döküp fırçalarsan çok daha etkili olur gece yatmadan öncede klorsuz su ile hazırlanmış karbonatlı su ile ağzını çalkala çok büyük etkisini göreceğinden eminim

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 23

• diş beyazlatma güzel çevremde çok memnun insanlar var fiyatı hastaneden hastaneye fark eder yaklaşık 1000 tl diyim

0|0
    0|0
  • Nerde yaptırdığına göre de değişir ama çok fazla oynamaz heralde ben 2 sene önce yapmıştım 7o liraydı galiba ve etkisi derken acısını kastediyorsan endişelenecek birşey yok merak etme :)

0|0
    0|0
  • Devlet hastanelerinde ücret ödemeden Yaparsın ama Sıyırıyorlar dişi .. Buda dişinini hasas yapıyor ve hiç tavsiye etmiyrm.. Cok kötü değilse yaptırma

lazerli sistemi bilmiyrm :)

0|0
    0|0
  • Bembeyaz dişler için öyle beyazlatma falan etki etmez. Senin dişinin rengi ne renk önce onu bilmek lazım. Sonrasında da düzenli olarak fırçalamak lazım fiyat olarak da 50 liradan fazla verme.

0|0
    0|0
  • kesinlikle uzak durulması gerekilen bir yöntem, dişleri zayıflatıyor ve birde diş taşı oluşumunu kolaylaştırıyor.

0|0
    0|0
  • Ben Bankamdan hediye almıştım bedavaya yaptırdım ama çok pahalıymış :D
    fiyatı bilmiyorum

0|0
    0|0
  • nerede oturuyorsun :) once onu yazsan iyi olurdu...100 tl civarıydı sanki ben 2 sene önce yaptırdıgımda ama şu an ne kadar bilemiyorum

0|0
    0|0
  • 75-100 tl arası değişmekte ancak pek faydalı değildir.

0|0
    0|0
  • Bazı insanlar kalitesiz bir yerde yaptırdıkları için dişleri bir süre mavileşebiliyor.Bence yaptırma ama yine de sen bilirsin ;)

0|0
    0|0
  • Korumayı bilirsen 1 seneye kadar gider... devlette ücretsiz özelde 140 tl den başlıyor...

0|0
    0|0
  • sağlıkta yazman gerekliydi. özelde farklı fiyatlar var devlette farklı ne akdar biliyorum fiyatları

0|0
    0|0
    • Pardon, sağlık yapıcaktım zaten yanlışlıkla olmuş.

• doğal yollardan beyazlatmayı dene bence.. sağlıksız oseıklde

0|0
    0|0
  • arkadsm beyazlattı memnun suana kadar sıkıntı yok 1 aydr

0|0
    0|0
  • dişi olan var olmayan var.sorma böle şeyler.

benim var gerçi.

0|0
    0|0
  • nerde yasıyorsun ıstanbulsa guzelbır yr onerebılrıım hem uygun hem cok guzel ılgı alaka

0|0
    0|0
    • anadolu yakasındayım

• Tamam :)

• bıarzdan verıcekler numarayı bana

• 100 liraydı en son

1|0
    0|0
  • 400 euro civarında.

0|0
    0|0
  • sgk var mı?

0|0
    0|0
    • Evet var :)

• Antalya'dayım. Temizletmenin ücretsiz olduğunu biliyorum da ben beyazlatmayı düşünüyorum :)

• anladım kardeşim. onuda oğreniriz:)

• 600 1200 arasında değişiyor

0|0
    0|0
  • 750 - 1250 arasi

0|0
    2|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 41

• Benim arkadaşım yaptıracaktı. Fakat bekli bir süre sonra eski haline döndüğü için hayatı boyunca sürekli yapması gerekiyordu vazgeçti. Sende yaptırma. Doğal yollardan beyazlat. Mesela diş fırçalamak en basit yöntem

1|0
    0|0
  • Bana diş doktorum söylemişti. Bazı insanların beyaz bazılarının kemik renginde oluyormuş. (Yani pek beyaz olmuyor) Tamamen beyaz yaptırmak için tüm dişlerini söküp tekrar yaptırman gerekli o da bayağı eziyet.

0|0
    0|0
  • Sigorta beyazlatmayi karşılamıyor diye biliyorum ama?

0|0
    0|0
  • kozmatikte çalıştım pek işe yaraadığını söylerler bu tarz ürünlerin. karbonatla fırçala arada. düzenli ve sarartan yiyecekelrdn uzak durmayı dene içecekelri pipetle iç. vs .vs :D

0|0
    0|0
  • Devlet hastanleri ücretsiz yapıyo , özeller ise 50- 100 arası , işlemin çeşidine göre de değişiyor ...

0|0
    0|0
    • Devlet hastanelerinin ücretsiz yapacağını sanmıyorum.. 50-100 tl ye de özel hiç bir şey yapmaz.

• devlete git. ücretsiz. ama dişini fırçalamazsan tabi yeniden eski halini alır çünkü beyazlattığında minelerin zayıf düşcek :)

0|0
    0|0
  • Kaliteye göre fiyat aralığıda değişebiliyor ama bilemiyorum şimdi güvenilir olması hakkında şüphe uyandırmıyor değil hani.

0|0
    0|0
  • bence yaptırma çünkü cidden bayaaa bi ucuz en az 500 tl yapılıyor benim bildiğim. Ama kötü yanı diş minelerine baya zarar veriyormuş

0|0
    0|0
  • Diş temizletme 50 lira. Diş beyazlatma lazerle yapılıyor ne kadar olduğunu bilmiyorum. Tahminim baya tuzlu olduğu.

0|0
    0|0
  • Kullamana bagli yani iyi bakar surekli fircalarsan kalici olur

1|0
    0|0
  • bir diş 100 Tl ortalama olarak. Fakat ben yaptırmıstım önermiyorum. Onun yerine sensodyne onarım ve koruma beyazlık kullanın her zaman beyaz :)

0|0
    0|0
  • yaptırdığın yere göre değişir orta halli bir dişçide 60/70 lira

0|0
    0|0
  • Sevgili Gizli sağlıkla ilgili sorularınızı 3 yıllık tarihi olan Sağlık kategorisinde sorabilirsiniz. Sorunuza gelince 1 diş 100 tl falan sanırım.

0|0
    0|0
  • dişlerinize zarar vermeyin beyazlatmak için doğal yöntemlere başvurun arkidişler

0|0
    0|0
  • Kalıcı beyazlatma yöntemleri var.Fiyat aralığı 500-600 tl civarıdır.

0|0
    0|0
  • bence kendi diş minene zarar verme yazıktır...sadece biraz daha fırçala kahveyi çikolatayı azalt farkı sen kendinde görürsün

0|0
    0|0
  • Beyazlatanların dikkat etmezlerse kısa sürede eskisinden daha sarımsı olduğunu duymuştum.Genel fiyatlar hakkında bilgim yok ama pahalı geldi bana

0|0
    0|0
  • bir kaç yıl içinde eski haline geliyor hele çay filan çok içiyorsan..

1|0
    0|0
  • 100 tl

0|0
    0|0
  • Ben 400 vermiştim

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    21
Yükleniyor...