Karşı cinse karşı boy takıntınız var mı?

Akrep-Bir_Adam
Yapılan araştırmalara göre erişkin erkeklerin ortalama boyu 176 santimetre ve kadınların ortalama boyu 163 santimetredir. Ayrıca boy, genetik ve beslenmeye bağlı olarak ülkeden ülkeye değişmektedir. Dünyanın en uzun erkekleri Hollandalılar ve kadınları ise Letonyalılar olduğunu ve Hollandalı erkeklerin boy ortalamaları 1,83 santimetre iken Letonyalı kadınların boy ortalamaları 1,70 santimetre olduğunu belirlenmiş...
Sizin boyunuz kaç?
Kadın/Erkek ideal boy kaç olması lazım tercih ettiğiniz boy nedir?
Karşı cinse karşı boy takıntınız var mı?