Neden regl kanı çok akar? Bu nasıl sorunlar oluşturabilir?

Gizli Üye
(benim için önemli bir soru lütfen okuyun) Yaklaşık 4 aydır regl kanım çok akıyor üstelik regl olduğum günler de arttı normalde 5 gün oluyordum artık 8 gün oluyorum ayrıca aşırı pıhtı ile falan da akıyor çok akıyor derken abartmıyorum gerçekten çok akıyor yani her gece ne kadar uzun ve kaliteli ped takarsam takayım gene sızıyor ve yatağa çok kan geçiyor çok ciddiyim her yarım saatte bir ped değiştirmem gerekiyor çünkü çok akıyor değiştirmezsem popoma paçama bacaklarıma falan da akıyor hapşırınca falan zaten şelale akıyor bir aha direk gitti pantolon ped parası ödemekten vallahi bıktım bu gidişle batacağım her ay en az 10 paketten fazla ped almam gerekiyor, abartıyorsun demeyin oldukça ciddiyim. Bazen kansız kaldığımı hissediyorum yani anlayacağınız resmen 8 gün boyunca hayatım kayıyor çok zorlanıyorum bir arkadaşıma anlattım beni pek ciddiye almadı açıkçası vücudunda çok fazla östrojen ya da progesteron artık her ne zıkkım kadınlık hormonuysa o çok olabilir dedi ama bilmiyorum yani beni pek ikna etmedi. Bunu gidip doktora da soramıyorum ki. Burada gizliyim en azından. Fazla regl olmanın sebepleri ne olabilir? Bunun nasıl zararı olabilir?
Neden regl kanı çok akar? Bu nasıl sorunlar oluşturabilir?
0
1
Görüşünü yaz