Ayaklarımı yıkamak yerine ıslak mendille siliyorum, herhangi bir sorun olur mu?

Gizli Üye
Ayaklarımı yıkamak yerine kolonya döktüğüm ıslak mendil ile temizliyorum.
Her bir ayağım için 10 ıslak mendil kullanıyorum, ardından yine kolonya sürüyorum. Temiz oluyor mudur, doğru mu yaptığım?

Not: terbiyesiz ve sapıkça yorumlarınızı kendinize saklayın, her iki tarafında görüşünü merak ediyorum. Teşekkür ederim.
Güncellemeler
+1 yıl
Neden yıkamadığımı söylüyorum: banyoyu duş almak için yıkıyorum, ayaklarımı da yıkıyorum ama sonra banyo yine kirleniyor. Ayakları da temiz tutmak gerekiyor bu yüzden yapıyorum.
Güncellemeler
+1 yıl
Herkese görüşleri için teşekkür ederim...
Ayaklarımı yıkamak yerine ıslak mendille siliyorum, herhangi bir sorun olur mu?