Karın germe ameliyatı nasıl yapılır, ağrım olur mu?

Gizli Üye
Arkadaşlar merhaba, 125 kg'dan 72 kiloya kadar düştüm. Fakat kilo verme sürecini bilirsiniz, tekrar alırsınız, tekrar verirsiniz. Ağırlık çalışması yaparak zayıfladığım için karnım hariç vücudumun başka bir yerinde sarkma olmadı. Fakat alt karnımda sanırım sarkma var. İlk başta yağ sanıyordum fakat yağ oranımı vs. hesapladım. Vücuduma bakıyorum. Onlar yağ değilmiş ne yazık ki, keşke kg kg yağ olsaydı da, bir şekilde yakardım. Bu benim psikolojimi bozmaya başladı. Karnımı saymazsak, fit bir görüntüm var :D yani ağırlık çalıştığım için üst taraf iyi. Belimde ince ama aşağıya inince iğrenç deri fazlalığı. Gerçekten aynaya bakasım gelmiyor. Kafaya koydum, araştırmaya başladım. Devlet hastanesinde yapılıyormuş. Buna çok sevindim, çünkü özelde inanılmaz pahalıdır. Fakat birkaç sorum var, Allah rızası için bilgisi olan cevaplasın. Çok teşekkür ederim şimdiden
1. Zannedersem sigara iyileşmeyi olumsuz etkiliyormuş, bundan dolayı bırakmam gerekiyor, bırakırım.
2. Doktor bu konuda sanırım çok önemli bir faktör. Yani iyi bir doktora olunursa en iyi sonuç alınabilir. İz elbette kalacak fakat doktorun attığı dikişte çok önemli. O izle yaşamaya değer mi bilmiyorum. Vücudumun görüntüsü koymadım ama tam o göbek değiliğinin orasında sarkma var.
3. Tavsiye edebileceğiniz devlet hastanesi doktoru var mı? Şehir hiç fark etmez, ben şehir değiştiririm gerekirse
4. Farklı tavsiyeniz var mı?
Güncellemeler:
1 ay
Kimsenin bilgisi yok mu
Karın germe ameliyatı nasıl yapılır, ağrım olur mu?
4
3
Görüşünü yaz