Çamaşırlarda hijyen artık çok daha önemli! Çamaşırlarını virüs ve bakterilerden korumak için ne yapıyorsun?

+5Xper
SüslüSüpürge
“Hijyen çoook önemli” diyen herkese selam! ✋

Virüslerlerle ve bakterilerle* mücadelemizin hiç bitmediği bir dönemden geçiyoruz. Doğal olarak, hayatımıza sabundan temizlik spreyine kadar birçok antibakteriyel ürün girdi.

Peki, çamaşırlarını virüs ve bakterilerden korumak için ne yapıyorsun?

Hemen, virüs ve bakterilerin* %99,9’unu yok eden Yeni OMO Domestos Etkili Antibakteriyel Toz Çamaşır Deterjanı ile tanış! 💙
Çamaşırlarda hijyen artık çok daha önemli! Çamaşırlarını virüs ve bakterilerden korumak için ne yapıyorsun?
Konu gün boyu üzerimizde taşıdığımız çamaşırlar olunca son derece hassas olduğumuz bir gerçek! Bu yüzden virüs ve bakterilerin* %99,9’unu ilk yıkamada yok eden Yeni OMO Domestos Etkili Antibakteriyel Toz Çamaşır Deterjanı tam da bizim gibi titizlere göre. Üstelik, kusursuz leke çıkarma özelliğiyle en zorlu lekeleri bile çıkarıyor. Artık, Yeni OMO Domestos Etkili Antibakteriyel Toz Çamaşır Deterjanı ile çamaşırlarımda maksimum hijyen sağlamanın tadını çıkarıyorum. “Ben de çamaşırlarımda derinlemesine hijyen sağlamak istiyorum!” diyorsan, şimdi sen de dene; çamaşırlarını senin için korusun.

Çamaşırlarında maksimum hijyen sağlamanın yolunu keşfettiğine göre, hadi sen de görüşünü paylaş!

*Test edilen virüs ve bakteriler. Biyositleri güvenli kullanınız. Kullanmadan önce her zaman ürün etiketini ve kullanım talimatlarını okuyunuz.
413
402
Görüşünü yaz