Kalıcı Dövmeyi silmek çıkarmak için neler kullandınız? İz bırakmayan yöntem hangisi?

Makine ile yapılan üç yıllık bir dövmem vardı dildirmek istedim lazer fazla can yakıyor internetten dövme silme kremi aldım dövmeyi tamamen sildi ama dövme yaptırırken oluşan iğne izleri biraz kaldı, O iğne izlerini tedavi edici bir şey biliyormusunuz? dövme kremi prospektüsünde iğne izi kalır diye yazıyor ancak başka bitkisel bir yöntem bilen var ise paylaşabilir mi iğne izleri için?
Kalıcı Dövmeyi silmek çıkarmak için neler kullandınız? İz bırakmayan yöntem hangisi?
Güncellemeler:
tavsiyeniz için teşekkürler dediğiniz siteyi inceledim , kalan izler için tca kullandım düşük oranlı olanı yetiyor merak edilenleri yazarım

0|1
810

En İyi Erkek Görüşü

• Dövme nasıl çıkartılır yöntemlere bir bak. Belki işine yarar bir şeyler bulabilirsin. benim tavsiyem, peeling uygulamalarına bir göz gezdirmen yönünde alttaki tabakayı ne kadar canlandırırsan o kadar çabuk geçer lekeler, sanırım.

1|0
    0|0
    • Teşekkürler İnternetten yeniden Dr.Bio Dövme Silme Kremi aldım bu sefer küçük olandan aldım sanırım 100 ml di.. 6 gündür kullanıyorum izler yok oldu sayılır.. gelişmeleri yazarım

• gercektenmı

• Bana yardimci olurmusun

En İyi Kız Görüşü

• Ben bir Kremi spatula yardımıyla sürdüm. 2 3 dk beklettim. Sildim ve yıkadim. Umarım geçer.. Sen de bu şekilde deneyebilirsin. Umarım iz kalmaz.

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• arkadaşlar dövmemi sildirmeyi düşünüyorumda dövme silen kremlerden bir fayda gören ya da kullanan varmı?

0|0
    0|0
  • bende dövme sildircem sizden ricam kremin ismini alabilir miyim

0|0
    0|0
  • Arkadaslar bu dövme silme kremleri gercekten ise yariyomu kullanan varsa yardimci olabilirmi

0|0
    0|0
  • Estetik yaptır tabi demesi kolay ama :D

0|0
    1|0
    • estetiklik bir durum kalmadı dövme zaten silindi krem ile.. şimdi iğne izlerini yok eden bitkisel bir şey ya da bir yöntem bulabilirsem harika olacak

• Dövmenin kötü yanı bu işte silmesi herzaman sıkıntı çıkartıyor

• geecekten sıldımı dovmenızı

• krem adı nedir

0|1
    0|0
  • krem adı nedır?

0|1
    0|0
  • tekrar dövmeciye git o birşeyler biliyordur

0|0
    0|0
  • Dövme ile kapat :)

0|0
    0|0
    • omzuma doğru bir dövme bu o nedenle aynı yerde istemiyorum iğne izlerini çıkartacak krem gibi birşey var mı dövmeyi silen krem yapan yabancılar iğne izine bir çare düşünse iyi olurdu.. teşekkürler öneri için

• Çildi yenileyen kremler var hazır şimdi yaz bence işe
      Yaraya bilir denemeni öneririm

• Kolum da oğlumun adı yazıyor ölene kadar taşıyaçağım

• Kremin adını öğrenebilir miyiz lütfen?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bence iğne izleri için bilmediğin bitkisel içerikler kullanma, ajerjin olabilir..

0|0
    0|0
  • ben dr bio kullandım ama işe yaramadı kesinlikle almayın derim.

0|0
    0|0
  • Fiyat nedir peki kalıcılığı var mı bilgi verirseniz sevinirim nerden siparis verebilirim ve kac kutu gerektirir

0|0
    0|0
  • Dr. bio kremi kullanıp olumlu sonuç alan arkadaşlar var mı acillllll

0|0
    0|0
  • şu siteye bir bakın istersen

0|0
    0|0
  • Yaptırmadım hiç

0|0
    0|0
  • Öyle bir şey yapmadım zaten çok zor.