Arkadaşlar elime paslı maket bıçağı battı tetanoz olma riskim varmı?

burakok11
Dün gece elimi paslı maket bıçağı kesti, acile gittim doktor gerek yok dedi neden diye sorduğumda önceden olmuşsundur dedi fakat ben önceden olduğumu hatırlamıyorum neyse bu akşam üstü hatta demin bidaha gittim farklı doktor 10. Sınıftayken olmuşsundur dedi gönderdi ama olmadım sınıf arkadaşlarımıza sordum olmadık diyorlar yarın eczaneye gideceğim ama 24 saati geçecek sıkıntılı bir durum olurmu korkuyorum birazda ölürüz falan diye cjsjcjdk
Arkadaşlar elime paslı maket bıçağı battı tetanoz olma riskim varmı?