Kapat

Kızlar size soruyorum! Siz hangi selülit masaj aletini tercih edersiniz?

Herkese merhaba,
Gerek kötü beslenme, gerek yetersiz hareket sebebi ile hepimizde belli miktarda selülit var. Olmayan var ise tebrik ederim, kendinize çok iyi bakmışsınızdır. Selülit dediğimiz şeyin kurtulabileceğimiz bir durum olması sevindirici tabi. Ben de kendime güzel bir selülit masaj aleti almaya karar verdim. Pek çok ünlü selülitten masaj sayesinde kurtulabileceğimizi söylüyor. Denemek istiyorum. Sizden de bana fikir vermenizi rica ediyorum. Sizce hangi selülit masaj aletini almalıyım?
Kızlar size soruyorum! Siz hangi selülit masaj aletini tercih edersiniz?
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

3|2
13336

En İyi Erkek Görüşleri

• Bu totolar her yeni sorulara girdiğimde karşıma mı çıkacak yav gece gece.
    Soran da admin zaten, soruyu şikayet edince kaybolur normalde bunların sorularını şikayette edemiyorsun, sabaha kadar toto izleyecez..

0|0
    0|0
  • Kızlar size soruyorum! Selülitleriniz için hangi masaj aletini tercih ederdiniz?

bu nedir abi ya :D Anlamıyorum ki Erkekler kadının poposundan etkilenir erkekler için cinsel bölgedir.
    açık açık bu şekilde o bölgeyi böyle belli ediyorsunuz aklımız direk oralara kayıyor.

0|1
    0|0
    • İçin fesat senin belli

• bence ileride kadınların hepsi tamamiyle çıplak dolaşacak
      çünkü yapılan bir araştırmaya göre ancak gözler alıştığında bir sorun teşgil etmiyormuş afrikamıydı bilmiyorum bir kabilede bu olay yaşanıyor kadınlar baya çıplak ama erkekler tahrik olmuyor
      yani bu şu demek oluyor
      tahrik eden vucudun kendisi değil kıyafetlerden dolayı zihnin arka planda istediği şeyi yerine yerleştirmesi

• kadının o bölgesinden etkilenmeyen erkek gaydir. başka bir açıklaması olamaz.

En İyi Kız Görüşleri

• hiçbiri. selülit, cilt sıkılaştırıcı masaj aletlerinin hiçbir özelliği yok.
    sadece reklamla algı yapıyorlar. yanlarında kremleri de satılıyor sadece aletle bitmiyor o iş ve krem bitince yenisini alıyorsun, tabi güncel fiyat üzerinden.
    işin kötüsü gerçekten hiçbir işe yaramıyor sadece kendin öyle olmasını istiyorsun o kadar. evde bir dolu alet var. biçoğu kutusunda açılmamış duruyor.
    yapman gereken, internette abazan gibi kız poposu aramak yerine spor yapıp yediğine içtiğine dikkat edeceksin bir de eğer yakınlarda cilt bakımı yapan yerler varsa haftalık aylık bakımını yaptıracaksın bir zahmet.

3|2
    2|0
  • Spor ve düzenli beslenme ile halledilir. Ama masajın iyi geldiğini okumuştum oyüzden ilk seçenek güzel bence

3|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 34

• Buradakilerin selülitlerini yok edecek bir makine daha üretilmedi.

Spor yapın spor yata yata böyle makinelere zırt bırtlara bel bağlayarak hepiniz şiştiniz.😀😀

1|0
    1|0
  • Zayıf kadınlar dışında selulitsiz kadın varmıdır acabağ bu gezegende !

2|0
    13|0
  • Voleybol oynayın hem seksi hem selülit engeller <3 :P

2|0
    11|0
    • oha lan 9 tane eksi veren kız kim D: kesin voleybol oynayamayan obezlerdir :D

• Selülit düşmanı masaj aleti erkeklerin dostudur : Dd

0|1
    0|0
  • Bir tane alayimda kenarda dursun... bakarsin lazim olur

0|0
    7|0
  • Her kadında yoktur ancak 40 yaşından sonra başlar oda normal yani

0|0
    2|0
  • vay mk o ilk foto da ne öyle, halaya girsem mi, yoksa seyretsem mi bilemedim :) asdfghjk

0|1
    0|0
  • soguk diyarlardaki bayan arkadaslarimiz, siz cok yasayin...

0|0
    3|0
  • Böyle bir masaj aletinin olduğunu yeni öğrendim kara cahil dedikleri ben oluyorum. Sanırım

1|0
    0|0
  • Gittigidiyor bana da sponsor olur mu her cevapladığım sorunun altına heştek gittigidiyor koyucam

0|1
    0|0
  • Bu ilk fotonun selilutle ilgisi nedir daha mide bulandirici bisey olmasi gerekmezmiydi

0|1
    0|0
  • Bu yorumlar yok mu bu yorumlar benim neşe kaynağım :D:D

0|0
    0|0
  • Temiz beslen, spor yap ve bol su iç hiç bişeyciğin kalmaz!

0|0
    0|0
  • ilginç yanı fotodakilerde selülit yok :D

6|0
    0|0
  • AA göt 4 tane.

2|2
    25|0
  • O değil de sağdan 2. İyiymiş

0|3
    25|0
  • Foto fazla abartılı değil mi

2|1
    0|0
  • Spor yapalım bence kızlar...

1|0
    0|0
  • Spor en azindan yürüyüş daha iyi...

1|0
    0|0
  • yalan bu aletler iş görmezler

1|0
    0|0
  • Allahtan bizde selülit yok😄

2|0
    0|0
  • kızlar cevap verin

1|0
    3|0
  • Hatunlar harika :)

0|0
    0|0
  • Spor...

0|0
    0|0
  • vakumlu pota

0|0
    0|0
  • Popo mu yoksa selülit mi mevzuu, anlayamadım.😯😄

0|1
    0|0
  • Güzel yazmışınız elinize sağlık

1|0
    1|0
  • Spordur herhalde

0|0
    0|0
  • ZOR BE

0|0
    0|0
  • Vakumlu olan hüp diye içine çeker:)

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    4

Kızlar Ne Diyor 131

• Selülit aletinin benzerini omuz masajı için kullanıyordum 🙄 Güzel paylaşım 👍

0|0
    0|0
  • Selülüt mü ne o ne ya?

1|2
    1|0
  • Bence plates ve özellikle selulit icin ozel basen bolgesi icin egzersizler var bunlari denemelisin. Ve tabiki yemene cok dikkat etmelisin aksi halde hobidi girtlak yemegi yiyip sonrada masaj aleti bana saçma geliyo

0|1
    0|0
  • Amaaan her sıkıntı sorunum bitti kimseye göstermediğim kendimin bile kabullenmedigim selulitlerimi neden kafaya takayım.

1|1
    0|1
  • Selülit mi o da ne, bende olmadığı için hiçbir şey yapmadım.. Ama kahve limon suyu ve kaya tuzu ile masaj yapıp streçledikten sonra 15 20 dk yürüyüş yapanlar var. Aletlerin işe yaradığını sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Vücuttaki yağ oranı düşmezse her çözüm geçici olur. Vücudunuzun yağ yaktığı saatlerden emin olun o saatlerde sadece su veya sade kahve için etkisi olacaktır

0|0
    0|0
  • At kılı fırçalar var watsons'larda falan da satılan. Onlardan al bunlara para verme shjh.
    ben aldım 1 yıldır kullaniyorum sabah akşam ve çok memnunummm.

0|0
    0|0
  • Spor, yağsız , şekersiz , tuzsuz beslenme, bol bol su ve banyadon sonra selulitli bölgeye dayanabildgin kadar soğuk su tutcan sık sık masaj aleti hikaye

0|1
    0|0
  • Bende hiç selülit yok allah esirgesin :D sağlıklı beslenmekten geciyor, şeker asssla yeme ve spor yap

0|0
    0|0
  • bence su vakumlu seyi al digerleri normal masaj ne kdr effektif olabilir ki vakumlu biseye yarar benziyor ama netten yorumlara bak

0|0
    0|0
  • Vakumlu olani AL kupa masajini andiriyo selulite etkisi ne kadar olur bilmem ama kupa masajinin bir cok seye faydasi var Ben daha cok hacemat yapiyorum

0|0
    0|0
  • Hiçbirini kullanmadim ama en pahalisi hangisiyse onu al ucuz mal çok uyduruk ve işe yaramaz oluyor o yüzden verdiğin paraya değsin alicagin şey

0|0
    0|0
  • Ben kullandım bir ara böyle masaj aletimsi bir şey bir b*ka yaramıyor
    Sen de spor yap boş iş bunlar

0|0
    0|0
  • Bence en iyisi zayiflama cayi kendim denedigim icin kolayca Bir ayda 4 ya da 5 kilo atiyorsunuz

0|0
    0|0
  • Bol su ve egzersiz ile daha etkili çözüm diyorum. .

0|0
    0|0
  • Bir fikrim yok eda Taşpınar atkılı fırçası oneririm

0|0
    0|0
  • Erkeklerin yorumlara geeelll 😂😂😂 onlari selülit falan hiç ilgilendirmiyooo 🤣

0|0
    0|0
  • Selilüt için en iyi şey isot yemekmiş yani yemeklerle tüketmek

0|0
    0|0
  • Ben pek takmiyorum varsa var insani birşey ne yapalım yani..

1|2
    0|1
  • Selülite en iyi gelen şey at Köşk fırçalarla masaj yapıp ovmak, bunun hakkında bilimsel bir araştırma sonuçlarında görmüştüm.

0|0
    0|0
  • Hadi malzemeler tamam da, selülit sorusu varken göt koymak niye, internette selülit resmi dolu mk.

1|0
    0|0
  • Linç yicem kesin ama selüliti olan kendine kadın demesin yani

1|0
    2|0
  • At kılı fırçasıyla ovalıyordu eda taşpınar kadına bak bacaklar daş daş

0|1
    0|0
  • Öyle bir alet mi varmış? İlk defa duydum ve selülitlerim ile mutluyum

1|0
    0|0
  • Yok ve hiç olmadı çok şükür.
    Spor diyorum ama gerçekten spor.

0|1
    0|0
  • squat en doğrusu hem kalçalardaki yağları yakar hem kalçaları daha dolgunluk verir ben pilateste yapıyorum kalçalarımdaki yağlar hem eridi hem sıkılaştı vakumlar kremler pek doğru değil

0|0
    0|0
  • Bu tür aletlerin pek etkili olacağını sanmıyorum düzenli spor bol bol su kafi bence ama sporun söyle bir yanı var bırakıldığında tekrar eski halini alıyor

0|0
    0|0
  • Hmmmm hangi masaj ALETİNİ tercih ederdiiiiiiiim , bir dusuniyim sanirim erkek arkadasiminkini. :)

0|0
    1|0
  • Selülitim yok guzel kardeşim. ben sporumu falan yaparım. Siz ks başında got buyuten baazı hanfendılere yollayın bu bildirimi iyi günler

0|0
    1|0
  • Bence masaj aletine gerek yok evde spor yap kurbağa ve kelebek hareketi çok etkili bendede çok selülit vardı kelebek ve kurbağa hareketi yaptım hepsi gitti

0|0
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    101
Yükleniyor...