Siz hangi ombre saç modelini beğeniyorsunuz?

banuKoc
Görünümüne önem veren her kadın saçlarında göz alıcı değişikler yapmayı arzu eder. Bunun olabilmesi için de çok farklı kesim stillerini denemeyi ister. Fakat bazı saç modelleri var ki bir miktar daha fazla dikkatli olmayı gerektirir. Bu saç modelleri arasında olan ve çok fazla beğeni toplayan ombre saç modelleri karşımıza çıkar. Ombre saç modelleri kadar renkleri de büyük bir önem taşır.
ombre saç modeleri
ombre saç modeleri
Eriyen Ombre Saç Modeli
Saçlarında çok dikkat çekici bir güzellik isteyen kadınlar için en ilgi çekici ombre modelleri arasındadır. Eriyen ombre saç modeli , tam da saçlarının harika görünmesi isteyenler göre bir seçimdir. Eriyen ombre yahut diğer adıyla “Melted ombre” yeni sezonun en ilgi çekici saç stillerinden biridir. Bu saç modeli saç renginin erimesi gibi bir görünüm sergileyen bir sitile sahiptir. Aynen klasik ombre saç modelinde olduğu gibi koyudan açık tonlara doğru gider. Bu ilgi çekici saç modeli, saç maşası ile yapılan hafif dalgalanmalarla beraber muhteşem bir şekle bürünüyor.

Siyah Saçlarda Mavi Geçişli Ombre Saç Modeli
Dikkat çekici güzellikteki bir saç tasarımına sahip olmak, bazen sınırları zorlamak anlamına gelebiliyor. Renkli saç modelleri arasında en fazla beğenilerek tercih edilen mavi renk olmaktadır. Mavi geçişli ombre saç modelinde, mavi rengin siyah saç rengine kattığı ihtişamlı bir güzellik vardır. Esmer bayanlara önerilebilecek en muhteşem renklerden biri siyah saçlardan mavi renklere geçişin yapıldığı model olmaktadır.
Siz hangi ombre saç modelini beğeniyorsunuz?
Parlak Alevli Ombre Saç Modeli
Güzel görünümlü saçlara kavuşmak isteyen kadınların tercih edebilecekleri pek çok renk seçeneği söz konusudur. Özellikle de sıcak bir görünüme sahip olan kadınlar bu noktada çok şanslıdırlar. Bu noktada çok dikkat çekici ombre saç modelleri önemli ölçüde göz doldurmaktadır. Ombre saç modeli dendiğinde en dikkat çekenlerden biri de parlak alev ombre saç modeli olmaktadır. Bu saç modelinde omuz hizasında kestirilen saçlarının alt kısmına alev görünümü oldukça dikkat çekicidir. Saçlarına dikkat çekici bir parlaklık ve göz kamaştırıcı bir görünüm vermek isteyenler için çok idealdir.
Siz hangi ombre saç modelini beğeniyorsunuz?
Sarı renk tonlarından sıkılıp esmer olmak isteyenler için mükemmel bir saç modeli seçeneği oluşturmaktadır. Altın esmer ombre saç modeli, en güzel ombre saç modellerinden biri olarak öne çıkıyor. Önceki sezonda ünlülerin dünyasında sıklıkla görülen bir saç tasarımı olma özelliğine sahip. Bu model, yeni sezonda özellikle sokak modasında kendini göstermeye devam edecek gibi görünüyor. Üst kısımlardan siyah, altlara indikçe altın sarısına dönüşen bir saç rengidir. Bu bakımdan son derece göze hoş gelen ombre saç modelleri arasında yerini almaktadır.Altın Esmer Ombre Saç Modeli
Siz hangi ombre saç modelini beğeniyorsunuz?
Parlak Alevli Ombre Saç Modeli
A seç
Siz hangi ombre saç modelini beğeniyorsunuz?
Altın Esmer Ombre Saç Modeli
B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Siz hangi ombre saç modelini beğeniyorsunuz?
12
13
Görüşünü yaz