Yaz aylarında saç şekillendirmenin en zor yanı sence hangisi?

Dyson
“Yazın saç şekillendirmek çoook zor!” diyenleri görelim!

Hemen, yaz aylarında saç şekillendirmenin en zor yanını seç; teknolojinin gücüyle saç şekillendirme rutinini değiştirecek önerimizi keşfet! 💜

Görüş ve yorumlarınla bize katılmayı unutma.

Deniz, kum, güneş yüzünden hasar gören saçların, şekillendirirken kullanılan aşırı asıyla iyice yıpranması 😱
Havalar ısındıkça, saç şekillendirmenin çok daha zorlu ve yorucu bir süreç haline gelmesi 😫
Kavurucu sıcaklarda kuaföre gitmenin, şekilsiz saçlarla dolaşmaktan bile daha zor olması 😒
Sıcaklarla birlikte artan nem oranı yüzünden saçların dakikalar içinde bozulması 😔
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Yaz aylarında saç şekillendirmenin en zor yanı sence hangisi?