Yılbaşı Gecesinde Saç Stilinle Göz Kamaştırmak İçin İhtiyacın Olan 3 Şey

Dyson

“Yılbaşında nasıl bir saç modeli istediğime karar verdim ama saçlarımı nasıl şekillendireceğimi bilmiyorum.” diyorsan çok işine yarayacak tavsiyelerimiz var! 😉

Yılbaşı gecesinde saç stilinle göz kamaştırmak için ihtiyacın olan şeyler burada; görüşünü paylaşmayı unutma! 💙 🧡

Yorumlarınla ve like’larınla diğer KScanlar’ın yanında olmayı da unutma!

1. Aşırı ısı saça zarar verir! Bunu unutmamalı ve saç sağlığını riske atmayacak bir kurutma makinesine, saç şekillendiriciye veya saç düzleştiriciye sahip olmalısın.

Yılbaşı Gecesinde Saç Stilinle Göz Kamaştırmak İçin İhtiyacın Olan 3 Şey

Yılbaşı gecesine hazırlanırken aşırı ısı olmadan saç kurutmak ve şekillendirmek için Dyson Supersonic™ saç kurutma makinesi’ne, Dyson Airwrap™ saç şekillendirici’ye ve Dyson Supersonic™ saç düzleştirici’ye ihtiyacın var!

2. Kuaförden çıkmış gibi görünen yılbaşı saç modellerine kolayca ve saçlarına zarar vermeden kavuşabilmelisin.

Yılbaşı Gecesinde Saç Stilinle Göz Kamaştırmak İçin İhtiyacın Olan 3 Şey

Daha yeni yıla başlamadan tüm enerjini saç şekillendirmek için harcamak yok!

Dyson Supersonic™ saç kurutma makinesi’nin küçük ve güçlü Dyson dijital motoru V9, 110.000 devir/dakikaya varan hızlarda döner. Air Multiplier™ teknolojisiyle birlikte hızlı kurutma ve doğru şekillendirme sağlamak için yüksek basınca ve yüksek hıza sahip kontrollü bir hava akımı üretir. Havanın sıcaklığını saniyede 40'tan fazla kez ölçer ve ısıyı kontrol altında tutar. Bu da saçlarının doğal parlaklığını korumak için ısı kaynaklı hasara karşı koruma sağlar. Daha detaylı bilgi al!

Dyson Airwrap™ saç şekillendirici, Coanda etkisiyle saçı kendine çeker ve sarar. Vereceğin saç şekline uygun üç hassas hava akışı ile işini kolaylaştırır. Coanda etkisi olarak adlandırılan hava akımıyla saçı aşırı ısıyla değil, havayla şekillendirir. Daha fazlasını öğren!

Dyson Supersonic™ saç düzleştirici saçları bir araya getirerek şekillendiren esnek bakır plakaları sayesinde kolayca ister pürüzsüz ve düz istersen bukleli ve dalgalı saçlar yapmana olanak sunar. Hem 30 dakikaya kadar kablosuz saç şekillendirme imkanı sunar hem de plakalarıyla saçı azaltılmış ısı kullanımıyla şekillendirir. Şimdi incele!

3. Farklı saç tipleri için geliştirilen fırçaların ve başlıkların istediğin yılbaşı saç stilini yaratmanda çok işine yarayacağını bilmelisin.

Yılbaşı Gecesinde Saç Stilinle Göz Kamaştırmak İçin İhtiyacın Olan 3 Şey

Dyson mühendisleri, farklı saç tiplerini titizce test etti ve farklı saç tiplerini şekillendirmek için Dyson Supersonic™ saç düzleştirici ve Dyson Airwrap™ saç şekillendirici için çeşitli başlıklar geliştirdi.

Karşında Dyson Supersonic™ saç düzleştirici saç kurutma makinesi’nin yepyeni manyetik başlıkları:

Flyaway Başlık
Flyaway Başlık

Yılbaşı kadar parlak saçlara kavuşmak istiyorsan elektriklenmeyi önleyen Flyaway Başlık’ı dene! Pürüzsüz düz görünüm için ideal başlık. Saçına pürüzsüz bir görünüm kazandırmak için elektriklenen saçları uzunların altına saklar.

Yeni Şekillendirici Başlık
Yeni Şekillendirici Başlık

“Yılbaşı dileğim çok net. Saçlarım da net formda olmalı.” diyorsan için Yeni Şekillendirici Başlık’a hemen göz at! Yeniden tasarlanan Dyson Şekillendirici Başlık’ın daha geniş ve daha ince tasarımı, saçlarına şekil vermek için ideal olan yüksek hızlı hava akımı sağlar.

Yeni Difüzör
Yeni Difüzör

Yeni yıla girmek için geri sayarken belirgin buklelerin ve dalgaların göz kamaştırsın istiyorsan Yeni Difüzör’e şans ver! Havayı buklelerin etrafında daha eşit şekilde dağıtmak için yeniden tasarlanan Difüzör, doğal kurutmayı taklit ederek elektriklenmeyi azaltmaya, bukleleri ve dalgaları belirginleştirmeye yardımcı olur.

Yeni Hassas Kurutma Başlığı
Yeni Hassas Kurutma Başlığı

İnce telli saçlarına ve hassas saç derisine sahipsen yılbaşı gecesine hazırlanırken Yeni Hassas Kurutma Başlığı’na güven! İnce saçlara ve hassas saç derisine daha yumuşak davranması için tasarlanan Yeni Hassas Kurutma Başlığı, daha serin ve yumuşak bir akım yaratarak havayı yayar; saçı hızlı bir şekilde kurutur.

Yeni Geniş Dişli Tarak
Yeni Geniş Dişli Tarak

“2022’de her şeyin daha fazlasını istiyorum, işe saçlarımdaki volümü artırarak başlamalıyım.” diyorsan yılbaşı gecesinde saçlarına Yeni Geniş Dişli Tarak ile hacim kazandır! Kıvırcık ve sert dokulu saçlar için tasarlanan Yeni Geniş Dişli Tarak, dayanıklı dişleriyle saçı kuruturken uzatır; saçlara hacim ve şekil verir.

Dyson Airwrap™ saç şekillendirici’nin farklı saç tipleri için geliştirilmiş başlıkları ve fırçaları:

Airwrap ™ başlıklar
Airwrap ™ başlıklar

Yılbaşı gecesinde hacimli buklelere ve dalgalara kolayca kavuşmak istiyorsan saç uzunluğuna göre 20mm, 30mm ve 40mm Airwrap ™ başlıklar’ı kullan! Canlı bukleler veya dalgalar elde etmene yardımcı olur.

Airwrap ™ fırçalar
Airwrap ™ fırçalar

Bu yılbaşı gecesinde ince telli saçlarını kolayca düzleştirmenin ve kontrol altına almanın bir yolunu arıyorsan Yumuşak düzleştirme fırçası’nı, zor şekil alan, asi ve kabarık saçlara sahipsen Sert düzleştirme fırçası’nı ve “Saçlarımdaki hacim gece boyu beni hiç bırakmasın.” diyorsan saça kurudukça hacim ve şekil kazandıran Yumuşak hacimlendirici fırça’yı seç!

Bu yılbaşı gecesine hazırlanırken Dyson saç bakım ürünleri seninle olsun! 🎄

Yılbaşı Gecesinde Saç Stilinle Göz Kamaştırmak İçin İhtiyacın Olan 3 Şey

Üstelik, şimdi Dyson saç bakım ürünleri’nin yeni özel serileri prusya mavisi ve parlak bakır renklerinde; Dyson tasarımı Saç açma fırçası ve Saç açma tarağı ile birlikte!

Dyson tasarımı Saç açma fırçası ve Saç açma tarağı; saçı şekillendirmeden önce düzleştirir ve açar. Saç açma fırçası; ergonomik tutma kolu, hava yastıklı süspansiyonu ve yuvarlak fırça kılları ile konforlu kullanım için tasarlanmıştır. Saç açma tarağı; minimum sürtünmeyle ıslak ve kuru saçlarda kolayca kayan, geniş ve cilalanmış dişler ile tasarlanmıştır; şimdi incele!

Yılbaşında saç stilini parlatacak Dyson saç bakım ürünleri’nin yeni özel serilerinden hangisi tam sana göre? 💙 🧡

Yılbaşı Gecesinde Saç Stilinle Göz Kamaştırmak İçin İhtiyacın Olan 3 Şey
525 Cevap