SAÇ ŞEKİLLENDİRME

Dyson

İlginç Saç Stilleri Seni Çağırıyor; Çünkü Sen de İlginçsin!

nüktelidilber

Enteresanlar grubuna hoş geldin! Dünya hızla değişirken saçlar da yenilikleri takip etmekten geri kalmaz. Bakımlı görünmenin ilk kuralı iyi seçilmiş bir saç modelidir. Saç modası 2020 yılında da ilginç stillerle dolu. Bakır, pembe, lila gibi tek renk tercihini gökkuşağı teması takip ediyor. Hollywood yıldızlarının ışıltılı cam saç modelini duydun mu? 80'lerin hacimli kıvırcık saçları, mikro örgülü modeller eşliğinde sunum yapılıyor. Farklı tarzların bir araya gelmesinden dolayı seçim yapmakta zorlanabilirsin. Yeniliklere açığım diyorsan geriye yaslan ve eğlence dolu yazımı okumaya başla!

Hazırsan başlıyorum!

Saç modasına yön veren tasarımcıların ''yorumlama'' gücünün farkında mısın? Yeni saç modelleri ile etrafında şaşkınlık yaratmaya hazır ol!

Ateş eden saçlar!

İlginç Saç Stilleri Seni Çağırıyor; Çünkü Sen de İlginçsin!

Filmlerde görmeye alıştığın geriye taranan saç modellerini denemek ister misin? Davet için kıyafet seçimini bu saça göre yapmalısın çünkü patron bunu istiyor! Islak görünümlü saç stili olarak da bilinen bu havalı model sayesinde sözünün üstüne hiç kimse söz söyleyemez. Seninle konuşmaya başlayan birinin önce saçlarınla anlaşması gerekir!

Kırmızı halı, halk için çalışıyor!

İlginç Saç Stilleri Seni Çağırıyor; Çünkü Sen de İlginçsin!

Cam saç modelleri denince Hollywood yıldızları aklına gelmeli. Ayrıca, küt saç kesiminin sinekkaydı tıraşla akrabalığı olduğunu düşünüyorum. Modern ve kullanışlı olan bu modeli tercih ettiğinde pişmanlık yaşamazsın. Ona, bir bebek gibi iyi bakmalısın. Böyle düzgün bir saç stiline ancak coanda etkisi ile aşırı ısıya maruz bırakmadan saçını şekillendiren Dyson Airwrap ile ulaşıldığını unutma!

Mikro örgüler ile hayat daha eğlenceli!

İlginç Saç Stilleri Seni Çağırıyor; Çünkü Sen de İlginçsin!

Ayrıntılı modeller her zaman dikkat çeker. Büyük emek harcanan mikro saç modelleri her zaman zirvedeki yerini korur. Afrika'nın sıcak esintisi saç modasının kalbine dokunurken bu seçiminle hayata pozitif bakacaksın. Saç deyip geçme; çünkü her seçim karakterine farklı yansır. Yani iç güzelliğin, dış görünümünle şekillenmeye başlar.

Kafan hangi dünyada?

Değişimi seviyorsan ilgi çekici saç modelleri ile hayallerini gerçekleştir. Zaman tüneli olmadan 80'lerin saç modasına ulaşabilirsin. Ayrıca sürpriz bir model daha var. Hazır mısın cesur kadın?

Kıvır kıvır saçlar

İlginç Saç Stilleri Seni Çağırıyor; Çünkü Sen de İlginçsin!

Çocukluğunda oynadığın sıcak-soğuk oyunu için saklama yeri aradığında hacimli kıvırcık saçların aklına gelsin. Dış görünüşünle eğlenceli birine dönüşeceğin bu model sayesinde gülümsemeyi asla unutmazsın. Acaba 80'lerin unutulmaz acıklı filmlerinde, mutluluğu arayan karakterlerin saçı neden kıvırcıktı? Demek ki güçlerini saçlarından alıyorlardı!

Sanatsal saçlar

İlginç Saç Stilleri Seni Çağırıyor; Çünkü Sen de İlginçsin!

Hayal gücü sınır tanımaz diye boşuna söylenmemiş! Moda dergilerinde gördüğün göz kamaştırıcı kıyafetler, tasarımlarıyla kendine hayran bırakır. Artık saçlar da hayal gücü yüksek kişilerin ellerinde daha farklı şekilleniyor. Perçemler, sanat yüklü desenlerle hayat buluyor. Yolda karşılaştığın insanların alnında farklı kıvrımlardan oluşan tasarımlar görmek ister misin? Bu tarz modelleri tercih ettiğinde, kendini birden bale yaparken de bulabilirsin; böylece içindeki yeteneği dışarı çıkarırsın.

Grileşen dünya saçlarınla renklensin!

İlginç Saç Stilleri Seni Çağırıyor; Çünkü Sen de İlginçsin!

Hangi rengi seviyorsun? Küçükken oynadığın bebeklerin renkli saçları sana çok ilginç gelirdi, değil mi? Artık bir akım haline gelen renkli saç modelleri ile hayalindeki modele kavuşabilirsin. Canlı bakır tonları sevilen renkler arasındaki yerini korurken; pembe, lila, mavi gibi canlı renkler ise 2020'ye damga vurmayı başarıyor. Hatta dip rengi siyahtan başlayıp uçlara doğru farklı renklere dönüşen saç modelleri favorin olabilir. Bence evlerdeki manzara resimleri yerini; renkli saçlarla çekilen selfie tablolarına devredebilir!

Gökkuşağından ayrı kalmak istemiyor musun?

İlginç Saç Stilleri Seni Çağırıyor; Çünkü Sen de İlginçsin!

Gökkuşağını yakalamak ister misin? İmkansız olsa da sana ufak bir tüyo verebilirim; kuaföre gitmek! Gökkuşağı saç modelleri hayalini gerçekleştirmek için sana yardımcı olur. Bu renkli seçim her türlü saç kesimine uyum sağlar. Böylece ''Renkli bir kişiliğe sahibim'' ifadesini çok iyi anlatabilirsin. Sürprizlerle dolu biriysen gökkuşağını koyu renkli saçlarında saklayabilirsin. Eltinin yanında, saçlarını Dyson Airwrap ile şekillendirmeye başlayabilirsin. Eğer tarz yarışındaysanız sen galip gelirsin. Ne de olsa coanda etkisine sahip başka ürün yok!

Herkesle ikiz olmak zorunda değilsin, salıver saçlarını!

İlginç Saç Stilleri Seni Çağırıyor; Çünkü Sen de İlginçsin!

Yılların eskitemediği saç örgülerinde devrim niteliğinde bir değişim söz konusu . Artık, örgü sarayında büyük yenilikler var; ilginç salaş örgülü saç stilleri! Balıksırtı, normal veya mısır örgüsü gibi modeller salaş haliyle daha da ilgi çekici halde. Hatta iki farklı örgü tarzını bir arada yapabilirsin. El becerin iyiyse, bol bol örgü videoları çekebilirsin. Aklında şimşekler çaktı, değil mi?

Sevdiğin saç kesimi hayallerde kalmasın!

İlginç Saç Stilleri Seni Çağırıyor; Çünkü Sen de İlginçsin!

İçindeki çılgını ortaya çıkarmak için saç kesimini iyi düşünmelisin. Seni tam olarak anlatabilen ilginç saç kesimlerinden biri de pixie kesim olabilir. Saçlarının yan kısımlarını kısaltıp ortada kalan saçlarına sahip çıkabilirsin. Ayrıca saçlarının üst taraflarını kısaltabilir, geriye kalanları kat kat kestirebilirsin. Yaşın kaç olursa olsun, tarzından ödün verme!

Artık bir karara varmanın zamanı geldi. Hayalindeki tarzı yakalamak için hangi saç modelini seçtiğinden bahseder misin?

İlginç Saç Stilleri Seni Çağırıyor; Çünkü Sen de İlginçsin!
17
2
Görüşünü yaz

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

172
 • Bu aralar en çok ilgimi çeken kıvırcık saçlar 🌺
 • BanuÖzz
  kıvırcık çok hoş
 • Gizli Üye
  Kivircik guzel
 • Serapzara
  saç ben ce bireyin dış görünüşünü ciddi derece de etkiler
 • Güzelmiş eline sağlık.
 • Bu aralar aşırı derecede saçlarımın rəngini değiştirip sarıya boyatmaya merak saldım böyle dalgalı felan hoş bence 🤨🧐♥️
 • fukanınhatunu
  Zaten kıvrik kıvrık kendinden maşali saclarim var
 • delimelek1905
  Ellerinize sağlık❤️
 • Ayila
  Mesela benim saçım şimdi çok kısa değişik tarzları seviyorum.
 • Küt saç güzel oluyo
 • Kumpirlipattis
  Renkli saçlar favorim
 • Aydan___
  Kıvırcık kabarık uzun saç bence
 • Kut sac kadar şık duran bir sac bence yok
 • meyvelisedaaaa
  sanatsal saçlar hiç benlik değil diğerleri iyidir ama😂
 • MineAkbulut
  küt saç ve renkliye varım onlar vazgeçilmezim
 • Tomiriss
  Sanatsal saçlar pek benlik değil onun dışında hepsini yapabilirim. Elinize sağlık, güzel bir benceydi. 🌹
 • YağmurZeynep
  Benim saçım bu maymunlardan güzel be
 • Baalll35
  Kıvırcık ve kabarık sac hastasıyımmmm 😍
 • Erkek hâlimle özendim resmen. 😅
YÜKLENİYOR...