21 gü

Kızlaaar sonbahara renk getiriyoruz, hediyem vaaar! Sizce 15 iştah açıcı saç renginden bu sonbaharın favorisi hangisi?

+2Xper
Matsiyahh
Tatlı mı tatlı bir saç rengiyle sonbaharda parlamak isteyenler buraya! 🌞

Bu sonbahar, hayalim gerçek oldu; tatlı krizine sebep olacak kadar iştah açıcı bir saç rengine kavuştum. Kabul ediyorum; birbirinden güzel renkler arasında seçim yapmak çok zordu ama bence sonbaharın favori saç rengini buldum!

Sen de sonbahara damgasını vuracak yepyeni bir saç rengine kavuşmak istiyorsan sorumu cevaplayarak hediye kazanmaya hazır ol!

#SaçınınTercihi PURE COLOR’ın birbirinden tatlı 15 rengi arasında bu sonbaharın favorisi sence hangisi?

Hemen, PURE COLOR’ın birbirinden iştah açıcı 15 renginden “bu sonbaharın favori rengi” dediğini nedeniyle ve #SaçınınTercihi etiketiyle birlikte belirt, Saç Boyama Fenomenleri ile birlikte seçeceğimiz en yaratıcı 8 görüşten biri seninki olsun ve “bu sonbaharın favori rengi” dediğin PURE COLOR’ı kazan!
Kızlaaar sonbahara renk getiriyoruz, hediyem vaaar! Sizce 15 iştah açıcı saç renginden bu sonbaharın favorisi hangisi?
Süt Reçeli, Vanilyalı Tart, Tarçınlı Kek, Böğürtlenli Brownie… Biliyorum, 15 rengin her biri sonbahara damgasını vuracak kadar müthiş ama birini seçmelisin!

İlk olarak ben başlıyorum, benim favorim: Tarçınlı Kek! İçimi ısıtan tatlı mı tatlı rengiyle kalbimi çalmayı başardı! Kızgın kumlardan bile yakıcı rengiyle sonbahara çok yakıştığını düşünüyorum. Saçlarımı boyadığım anda sonbahar modum zirveye çıktı; “İyi ki bu rengi seçmişim” diyorum. 😍 #SaçınınTercihi ile sonbahara ayak uydurma vakti!
Evde saç boyama işlemini kolaylaştıran jel boya Pure Color aloe vera ve kaktüs içeren formülü sayesinde saçlara yoğun nem kazandırıyor ve müthiş parlaklık sağlıyor. Aynı zamanda jojoba yağı içeren bakım kremi sayesinde saçlara canlılık ve ışıltı katıyor 💃 Evde saç boyamak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Benim Pure Color’a puanım 10/10. Pure Color sayesinde göz kamaştıran saç rengimin tadını çıkarıyorum. 🎉 Unutma; saçının seçme şansı olsa, Pure Color’ı tercih ederdi. Durma, hemen sen de dene.

PURE COLOR ile sonbahara renk katmak artık çok kolay! 😍

Sonbaharın nabzını tutan müthiş parlak saç rengine kavuşmak istiyorsan, hadi hemen sen de görüşünü paylaş!
384
258
Görüşünü yaz