Saçlarınızı kurutma makinasıyla mı kurutuyorsunuz doğal kurumaya mı bırakıyorsunuz?

tortitotilla

Saç kurutma makinam bozuk 2 yıldır alamadım yenisini şu anda aşırı pahalılar yine alamayacağım🥺😪 Mikrofiber havluyla kurulayıp doğal kurumasına bırakıyorum güneşli havada 1.5 - 2 saate kuruyor. Sağlıklı olan buymuş zaten ama ben fakirlikten bilmeyerek doğru yapıyormuşum meğer 😂😂🤣

Saçlarınızı kurutma makinasıyla mı kurutuyorsunuz doğal kurumaya mı bırakıyorsunuz?