Ekranlardaki "bakımlı ve dolgun" saçların gerçek olduğuna inanıyor musunuz?

Gizli Üye
Keşke hepimizin saçı öyle olsa ama ne denersem deneyeyim ekranlardaki kadar parlak, bakımlı ve dolgun durmuyor saçlarım. Sorun ben de olabilir mi? Çünkü bazen yolda yürürken o kadar güzel saçlara sahip kızlar yanımdan geçiyor ki alık alık arkalarından bakarken buluyorum kendimi. Reklamlardan çıkmış gibi oluyorlar nasıl beceriyorlarsa...

Sizce ekranlarda izlediğimiz bakımlı ve dolgun saçlara sahip olmak evde mümkün mü? O saçların gerçek olduğuna inanıyor musunuz?
Ekranlardaki "bakımlı ve dolgun" saçların gerçek olduğuna inanıyor musunuz?