5 gü

Ben Elvin Levinler, hey KizlarSoruyor hadi bana sorunu sor! Neleri merak ediyorsunuz?

+2Xper
Elvin Levinler
Selam KScanlar,

Sizinle buluştuğum için çoook mutluyum! 🌈

Beni takip edenler biliyordur; uzun zamandır çok heyecanlıyım, içim içime sığmıyor diye paylaşımlar yapıyor ama sürprizi kaçmaması için ne olduğunu açıklayamıyordum. Ürün artık raflarda ve gururla paylaşabiliyorum: Benim Elidor’um Elidor By Elvin Levinler!

Elidor’la sıfırdan bir ürün yarattık. Paket renginden kokusuna, içeriğinden etiket seçimine kadar her şeyine beraber karar verdik ve ortaya çıkan ürün ailesinden o kadar mutluyum ki. 🥰

Hikayeme ortak olmaya hazır mısınız?

- Önce kokusuna karar verdik, isminden etkilenmemem için bana sunulan koku seçeneklerinden birini seçtim ve bu mükemmel kokunun nar olduğunu sonradan öğrendim. Şampuanda koku benim için çok önemli, inanılmaz güzel kokuyor.
- Şişenin rengini seçerken de uzun uzun düşündük. Kapağından etiketine, yatağa yattığımda bile düşünmeye devam ettim. 😌
- İçeriğindeki Nar Çekirdeği Yağı: Doğanın enerji dolu meyvesinden gelen öz. Zengin C vitamini deposu nar, saçlara güç veriyor ve besliyor.
- Veee Elidor By Elvin Levinler, saçları ağırlaştırmadan gün boyu hacimli kalmasını sağlıyor.

Bu benim için çok özel bir hikaye, bana sorularınız neler? 💙

Ben Elvin Levinler, hey KizlarSoruyor hadi bana sorunu sor! Neleri merak ediyorsunuz?
Her şeyin en güzeli olmasını istedim; Şampuan, Süper Saç Kremi, Saç Bakım Yağı ve Süper Saç Bakım Maskesi hepsine bayıldım, emin olun daha çok içime sinemezdi. Ürünleri rafta ilk gördüğüm andaki heyecanımı anlatamam ama fark ettim ki asıl hikaye şimdi başlıyor. 💪 Sizden gelecek mesajları merakla bekliyorum, kalbim yerinden çıkmasa iyi... 🤓

Hadi bana bu hikayeyle, ürün ailesiyle, hacimli saçlarla ve saç bakımla ilgili sorularınızı sorun, çekeceğim videolarla cevaplayacağım. Heyecanla sorularınızı bekliyorum! 💙
251
177
Görüşünü yaz