Kıvırcık saçlılar buraya! Gün boyu hacimli ve capcanlı buklelere kavuşmak için neler yapıyorsun?

FiaLena
“Kıvırcık saçlar çok güzel ama keşke bakımı da kolay olsa!” diyen tüm kıvırcık saçlılar sahneye!

Eğer, kıvırcık saçlarını kontrol altına almakta zorlanıyorsan ve saatler süren saç şekillendirme seanslarının ardından buklelerin istediğin gibi kusursuz görünmüyorsa yepyeni bir keşfe ihtiyacın var demektir. 🔎

Hadi, bu durumu değiştirmek için güçlerimizi birleştirelim ve kıvırcık saçlarımız için uyguladığımız yöntemlerden bahsedelim. İlk olarak ben başlıyorum! 🎉

Öncelikle, saçlarımı şekillendirmeden önce duşa giriyorum. Çünkü kıvırcık saçlar temizken daha kolay şekil alıyor. Saç kabarmasının önüne geçmek için ise yumuşak dişli bir fırça kullanıyorum. Veee en önemli saç bakım sırrım: Saç şekillendirmeden önce Yenilenen Elidor 7/24 Belirgin Bukleler Şekillendirici Bakım Kremi’ni saçlarıma uyguluyorum!

Belirgin ve gün boyu kontrol altında bukleler için Yeni Elidor 7/24 Belirgin Bukleler Şekillendirici Bakım Kremi tek ihtiyacımız olan şey! 💚
Kıvırcık saçlılar buraya! Gün boyu hacimli ve capcanlı buklelere kavuşmak için neler yapıyorsun?
İçerisindeki Elastin & Badem Sütü ile saçı besleyen ve nemlendiren Yeni Elidor 7/24 Belirgin Bukleler Şekillendirici Bakım Kremi’ni duştan çıktıktan sonra ıslak saçlarımın uçlarına uyguluyorum. Ardından, saçlarımı her zamanki gibi şekillendiriyorum ve gün boyu capcanlı, hacimli, tamamen kontrol altında tutulan buklelere kavuşuyorum. İşte mükemmel buklelere kavuşmak bu kadar kolay! Sen de “belirsin bukleler” demeye hazırsan, hemen dene. 😍

Peki, sen gün boyu hacimli ve capcanlı buklelere sahip olmak için neler yapıyorsun?

Tüm kıvırcık saçlıların ve kıvırcık saç aşıklarının görüşlerini bekliyorum!
387
340
Görüşünü yaz