29 gü

Kıvırcık saçlarının hastasıyız! Güzelliğiyle büyüleyen Melisa Şenolsun KS’nin konuğu oluyor, ona sorularınız neler?

Ateş eden bir sohbet gerçekleştireceğiz KScanlar!

Uzun uğraşlar sonucunda hepimizin yakından tanıdığı, sempatikliği ve güzelliğiyle gönülleri çelen oyuncumuz Melisa Şenolsun’dan bir sohbet kaptım. Kendisi de KScanlar’ın sorularını yanıtlamayı kabul etti, asın bayrakları asın! 🔥

Hakkında merak ettiklerim öyle çok ki, en çok da sürekli dans eder gibi duran kıvırcık saçlarının bakım sırrını merak ediyorum. Sormazsam çatlarım! 😇
Melisa Şenolsun
Melisa Şenolsun
Onu ilk olarak Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde tanıdık, doğallığına hayran kaldık. Çok genç olmasına rağmen, kariyer basamaklarını emin adımlarla tırmanan bir isim. Bu yüzden ona hayranım doğrusu 😍 Kiralık Aşk dizisinde de bizleri bir kez daha kendisine hayran bırakmıştı. Oynadığı tüm dizileri izledim neredeyse, şimdi sıra Netflix'in ikinci Türk dizisi olan Atiye'de! Dört gözle bekliyoruz, heyecan dorukta!

Bu yoğunluğunun ve projelerinin arasında teklifimi kabul edip hakkında merak ettiklerimizi cevaplayacak Melisa Şenolsun’a sonsuz teşekkürler! Size ondan bir video da getirdim 💜

Güzel oyuncumuz hakkında merak ettiklerinizi paylaşmaya var mısınız KScanlar? Hadi gelsin sorular! 😍 Hatta ilk soru benden; nedir bu güzel saçların sırrı? Biz de isteriz!

Küçük bir not; sorularınızı aldıktan sonra çoook yakında bir Sohbet Bencesi ile döneceğim, takipte kalın :)
Kıvırcık saçlarının hastasıyız! Güzelliğiyle büyüleyen Melisa Şenolsun KS’nin konuğu oluyor, ona sorularınız neler?
236
281
Görüşünü yaz