SAÇ BAKIM

ELİDOR

Saç uzatmak için uyguladığınız yöntemler var mı?

1|0
126

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşleri

• Ben düzenli olarak 2haftada bir zeytin yağı 2haftada 1hindistan cevizi yağı ayda 1tatlı badem yağı ayda 1de yumurta maskesi yapıyorum. Boya ve oksijenle saçımı yakmıştım ayrıca bunlar yanan saçı 2haftada toparladı birde saçpuan olarak restorex kullanıyorum dustan sonra saç kremne bile gerek kalmıyor dene derim. Ama saçın bakır renkse benim gibi hemen boyayı akıtıyor aklında bulunsun

0|0
    0|0
    • Restorex'i yorumlarına bakarak aldım ben de ama 2 kutu bitti hala bir faydasını göremedim

• @bettycooper çok etkili bir şampuan değil bende çok araştırdım çoğu kişinin saçını dökmüş ama woow etkisi en yazık ki hiç bir şampuanda yok en güzel yağlarla saçı desteklemek

• @karamangams evet kesinlikle öyle, şu sıralar taze soğan suyu+sarımsak suyu+zeytin yağı karışımını kullanmaya başladım kokusu hariç sacta bıraktığı etki güzel gibi. 1 ay geçtikten sonra memnun kalırsam yazarım 💃

• Bugün öğrenmiş olduğum bir bilgi yani kuaförden aldım bu bilgiyi
    Mayonez sür dedi hem bakım hem protein bakımın dan çok işe yarıyormuş tabi uzamasınıda
    Deniyeceğim ben

0|0
    0|0
    • Nasıl bir yöntem bilgim yok ama markette satılan mayonezler zararlıdır evde kendin mayonez yapabilirsin hatta güzel yapabilirsen kullanmanıda tavsiye ederim evdeki mayonez daha güzel oluyor 😁

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Yok suanlik. Ama bur ara badem yagi yılan yağı sonra hindistan cevizi yagi kullandım argan yağını da duştan sonra kullandım hızlı uzadı 😊

0|0
    0|0
  • Priorin Kapsül hap ama çok pahalandı, Hiotin (biotin) ile idare ederim ve çeşitli yağlar sürerim bazen saç için karışık olanlardan alırım.

0|0
    0|0
  • 3 damla d3 damla ve bir yemek kaşığı zeytinyağını karıştırıp saçına sür en az yarim saat bekle yıka hem uzuyo hem gürleşiyo sonuç harika oluyo

0|0
    0|0
  • Kendi halinde büyüyor daha ne yapabilirim ki

0|0
    0|0
  • Badem yagı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• saçın uzaması için en önemli etken sağlığın yerinde olması eksik vitaminler, demir eksiği varsa saçların uzaması çok zor. bünyeyin eksiğini tamamlamalı, doğal besinleri tüketilmeli. kuru kayısı , pirinç , kuruyemiş de saçların uzaması için faydalı

0|0
    0|0
  • Ben yılan yağı şampuanı kullanıyorum, 1 ay düzenli olarak her gün kullandım erkek traşı olan kısacık saçlarım şu an omuzlarıma geldi diyebilirim.

0|0
    0|0
  • Ya saça soganmi sürülür les gibi kokar :D :D

1|0
    0|0
  • sarimsak ve sogan etkili

0|0
    0|0
  • Biotin b7 takviyesi.

0|0
    0|0
  • Yok uzuyo kendiliğinden

0|0
    0|0
  • Bemiks ama çok uzadı sıkıldım. Kestircem yarısını

1|0
    0|0
    • Gerçekten etkili mi bu kadar?

• Danışcak bişey yok ki :) bak badem yağı al onun kendi kapağıyla 1 kapak, sinemaki otu al bir yemek kaşığı falan bir tutam işte göz kararıyla yarım çay bardağı suyla cezvede fokurdat 2 3 dk. Sonra 3 4 dk daha bekle demlensin. Son olarak bemiks ampul al. Bu üçünü sprey şişesine koy karıştır. 3 hafta yap bir hafta ara ver bu şekilde en az üç hafta kullan. Sonuçlarını görürsün. İlk zamanlar saçın dökülüyor gibi gelebilir ama o geçici. Bu arada saçında 4 saat dursun en az. Sonra yıka. Gece yapmana gerek yok yani. Evde olduğun bir gün yap işte.

• Bepanten evigen diye ampuller de var. Onları kullanan da var ama ben bunları daha sonra kullanmaya başladım.

• Deniycem

0|0
    0|0
  • Kendi haline bırakıyorum ısı kullanmiyorum saçımda

0|0
    0|0
  • Yok..

0|0
    0|0
Yükleniyor...