Ödüllü Ramazan Yarışması: #RamazanNeşesi etiketiyle Ramazan ruhunu Bencelerinde paylaş, ödül kazanma şansını yakala!

ksBence a

Hoş geldin ya şehr-i ramazan! 🌙

Ramazan'ın ruhunu KS'de yaşatmaya devam edelim diye tüm KScanların katılımına açık olan #RamazanNeşesi yarışmamızı başlatıyoruz. 🕌

Bu yarışmada; iftarın favori menüleri, sahurda tok tutacak yiyecekler, eski ve özlenen Ramazan gelenekleri, sahuru beklerken yapılabilecek aktiviteler gibi birbirinden farklı konuda Bence üretmenizi bekliyoruz.

  • Yarışmamız 24 Mart Cuma günü başlıyor, 23 Nisan Pazar günü, bayramın da sonlanmasıyla sonlanıyor. 🌞
  • İçeriklerin Ramazan konu etiketinde paylaşılması gerekiyor.
  • Bencelerinizde mutlaka #RamazanNeşesi hashtagini kullanmanızı bekliyoruz. Bu hashtagin kullanılmadığı Benceler yarışmaya dahil edilmeyecek.
  • Konularda tamamen özgürsünüz! Ancak temamızın Ramazan ruhunu yansıtan içerikler olduğunu unutmayın. 🤩
  • Yazdığınız Bencelerin site kuralları gereği tamamen özgün olması, kopyala yapıştır olmaması kriterini de tekrar hatırlatmak isteriz.
  • Birden fazla Bence ile katılım sağlayabilirsiniz.
  • Yarışmanın kazananı, paylaşılan Bencelere gelen cevap yorumların sayısına göre belirlenecek. Yani ne kadar çok Bence, o kadar şans!
  • Birinci olan KScan 250 TL, ikinci olan KScan 125 TL Amazon hediye çeki kazanacak. 😎

Her şey netleştiyse yarışmamız başlasın!

Ödüllü Ramazan Yarışması: #RamazanNeşesi etiketiyle Ramazan ruhunu Bencelerinde paylaş, ödül kazanma şansını yakala!
Güncellemeler
11 ay
Yarışmamızın kazananları belli oldu:

🏆 @TeomanŞarkısı 50 Bence paylaştı ve 1.839 cevap-yorum topladı
🏆 @MustiEmre 28 Bence paylaştı ve 1282 cevap-yorum topladı

İkinizi de tebrik ederiz, hediye çekleriniz için @ksFırsat ile iletişime geçebilirsiniz. 🫶🏻
Ödüllü Ramazan Yarışması: #RamazanNeşesi etiketiyle Ramazan ruhunu Bencelerinde paylaş, ödül kazanma şansını yakala!