Para mutluluk getirir mi sizce fikirlerinizi merak ediyorum?

Gizli Üye

Bence getirir manevi bişey tamamen alamasınız da çocuğum hasta kanser bakımını ameliyat ı nı yaptırırım en rahat ediceği konforu sağlarım sağlıklı beslenirim otobüs yerine uçakla giderim zamanı satın alırım bi ünlü demişti para zamanı satın alır böylece çalışmak zorunda kalmazsın böylece mutlu olursun zenginler mutsuz falan değil bence parasız mutlu olmayı da bilicez ama paran yoksa hiçbir kıymetin yok hem otobüste mi ağlamayı tercih edersiniz Ferrari de mi herşeyin para olmadığını anlayacak kadar paramız olsa kötü mü olurdu sizce maddi sorunlar olmasa illa yerini alacak bişey olur da istediğiniz yemeği kıyafeti evi arabayı almak tatil yapmak en kralından tüm dünyayı gezmek hem paranız olunca nasıl bi şanınız olur saygınız olur ben para sayarken benden büyük bi abi 10 15 yaş büyük bana abi diyordu düşünün yani üstünüz eski yırtık sakal birbirine girmiş lüks sosyete bi yerde sizi orada ağırlarlar mı sizce ya da söyle örnek veriyim hangi kız size bakar zengin bi kadın MC Donalds çalışanı ile çıkmaz ama zengin bi adam kariyerle çıkar demek istediğimi anladınız umarım fikirlerinizi Merak ediyorum

Para mutluluk getirir mi sizce fikirlerinizi merak ediyorum?
12 Cevap