Hatay'da enkazda 4 milyon dolar bulan belediye çalışanı, parayı polise teslim etti. İyi insanları görmek size de umut oluyor mu?

Kiz_Kişisi

Son dönemde o kadar kötü şeyler görüyoruz ki iyi insanları gördükçe gözlerim doluyor. 😭

Hatay'da görevli Konya Büyükşehir Belediyesi çalışanı Mehmet Özber Uslu, enkazda bulduğu 4 milyon dolar dola çantayı polise teslim etmiş.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Hatay'da enkazda 4 milyon dolar bulan belediye çalışanı, parayı polise teslim etti. İyi insanları görmek size de umut oluyor mu?