İlk defa kendi paranı kazanmak nasıl bir duygu? İlk paranızı kaç yaşınızda kazandınız?

Gizli Üye
İlk defa kendi paranı kazanmak nasıl bir duygu? İlk paranızı kaç yaşınızda kazandınız?

Benim yaşım 21 bu yaşıma kadar hiç bir zaman kendi paramı kazanamadım sizce çok mu geç? Siz kendi paranızı ilk hangi yaşta kazandınız ve nasıl bir duyguydu miktarın bir önemi yok.

Güncellemeler
1 yıl
Soruda hata yapmışım çocukluk zamanında ilk defa kazanmış gibi algı çıkmış kendi esas mesleğiniz olarak ilk paranızı ne zaman kazandınız kaç yaşında diye sordum
İlk defa kendi paranı kazanmak nasıl bir duygu? İlk paranızı kaç yaşınızda kazandınız?