Nurettin Nebati'nin açıklamasını söylemek mi zor, Bihter Ziyagil'in meşhur sözünü mü?

Kiz_Kişisi

Nurettin Nebati, ekonomi hakkında bir söz söylemiş ki tekrar söyleyene green kart veriyorlarmış :D "Neo klasik ekonomi düşüncesinden epistemolojik bir kopuşu temsil eden heteredoks yaklaşım günümüzde giderek ön plana çıkan davranışsal ekonomi ve nöro ekonomi ile daha fazla önem kazanmaktadır."

"Tabi siz anneleri tarafından size emanet edilen çocuklara her bakımdan yetersiz gördüğünüz bir kadının annelik etmesine şiddetle karşısınız ama."

Nurettin Nebati'nin açıklaması zor
Bihter Ziyagil'in daha zor
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Nurettin Nebati'nin açıklamasını söylemek mi zor, Bihter Ziyagil'in meşhur sözünü mü?