Eşim benimle malını paylaşmamaya başladı, aldığı karpuzu bile yedirtmiyor. Yaptığı doğru mu?

Gizli Üye

Ailesi yüzünden kavgalarımız başladı hep annesi ablası halası aramıza girerdi kavga onlar yüzünden çıkardı. Yok burasi oğlumun evi sahiplenme yok sen geldigin gunden beri seni sevmemiştim diyorlardı. Bende onlara karşi ciktim. Eşimde ordaydı ne biçim konuşuyorsun ailemle dedi. Kavga etmeye başlayınca ev konusu acıldı, Oda bu ev senin değil benim dedi. Bende benim bu evde gozum yok zaten dedim. Gözüm gercekten yaşardi cok uzuldum cok kirildim beni korumadı. Gucume gitti bir hafta sonra işe girdim calistim maaşimi aldim aylik. Buzdolabina birseyler aldim, eşim gordu bundan sonra kendi paranda buzdolabina aldiginda sana kalsın benim alsiklarima dokunma dedi. Uzuldum ama ciddi oldugunu dusunmemistim bu sabah kahvaltı hazırladım onun aldığı karpuzu kestim koydum sofraya geldi sen yeme dedi bana. Cok uzuldum kalktim sofradan birsey yemedim. Yaptiği dogru birşeymi?

Eşim benimle malını paylaşmamaya başladı, aldığı karpuzu bile yedirtmiyor. Yaptığı doğru mu?