Merkez Bankası, İstanbul'a taşınıyor! Sizce Merkez Bankası hangi şehirde olmalı?

Eʟᴘʀᴏғᴇꜱꜱꜱᴏʀ
Merkez Bankası, İstanbula taşınıyor! Sizce Merkez Bankası hangi şehirde olmalı?

Yeniçağ'ın haberine göre, Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası'nın Ankara dışına taşınması için geri sayım başladı. Merkez Bankası İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü, çalışanların İstanbul Finans Merkezi’ne nakil tarihini bildirmelerini istedi. Ümraniye’de yer alan İstanbul Finans Merkezi tamamlandığında Merkez Bankası, İstanbul'a taşınacak.

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/merkez-bankasi-kuruldugundan-beri-ilk-kez-ankarayi-terk-ediyor-istanbula-tasinmadan-once-calisanlara-yazi-gonderildi-557146h.htm

Ankara
İstanbul
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Merkez Bankası, İstanbul'a taşınıyor! Sizce Merkez Bankası hangi şehirde olmalı?