Yatırım için ev mi yoksa araba mı almak mantıklı?

adanzeyee

kredi çekip ikisisnden birini alıcam bugun yarın karar vermem lazım. sadeece yatırım olarak alacağım biraz daha değerlenince satacağım. şimdi size soruyorum hiç bitmeyecek bir ev borcuna mı girmek mantıklı yoksa araba mı mantıklı

ikisinin de artısı eksisi var tabii ev alırsam kira getirim de olacak ama ömrümü bi ev borcu ödemekle geçireceğim

eğer araba alırsam al-sat yaparak kar edicem ve borcumu kısa sürede bitiricem. sizce hangisi?

Yatırım için ev mi yoksa araba mı almak mantıklı?