Sevgilim güzelleşmek adına beni soyup soğana çevirdi, ne yapmam lazım?

Gizli Üye
Başım bir dertte ki sormayın gitsin. Sevgilim kendine far mı ne almış 500 küsür liraya. Yav ben arabama almıyorum bunu arabama. Sürekli güzellik malzemesi alıyor artık para dayanmaz oldu seviyorum diye kızamıyorum da ama yetti boyumu aştı. Bu durum karşısında ne yapabilirim?
Sevgilim güzelleşmek adına beni soyup soğana çevirdi, ne yapmam lazım?