Evden Çalışarak İnternetten Kolay Para ve Ek Gelir Kazanmak & Nasıl Zengin Olurum? 2021 - 2022

En son söyleyeceğimi en başta söyleyeyim hepimiz rahatlayalım. Kolay para diye bir şey yoktur, kolay para kazanma yöntemleri vardır o da bilgi ve tecrübe ister. Para kazanmak ya zaman alır ya da sermaye gerektirir. İkisi için de vaktiniz yoksa acilen kendinize bir iş bakmaya başlayın ve ömür boyu birilerinin yanında çalışmaya devam edin. Burada yazacaklarım hayatın gerçeklerini içeriyor. Biraz uzun bir yazı olacak. Bunu okumaya vaktiniz yoksa para kazanmaya hiç vaktiniz yok demektir.

1. Görev yap para kazan uygulamaları - Evden çalışarak en kolay ek gelir elde etme yöntemi

Görev yap para kazan siteleri gerçekten en kolay para kazanma yollarından biridir. Ancak bu sitelerden zengin olmayı asla düşünmeyin. Burada aile ve kişisel bütçenize minik ek gelir sağlayabilirsiniz.

Bu sitelerdeki temel amaç size verilen basit görevleri yerine getirerek paralar kazandırmaktır. Bu görevler neler olabilir? Basit sosyal medya görevleri, anketler ve oyun oynama görevleri.

Evden Çalışarak İnternetten Kolay Para ve Ek Gelir Kazanmak & Nasıl Zengin Olurum? 2021 - 2022

Sosyal medya görevleri; Instagram, YouTube, Twitter, Telegram, Facebook gibi platformlarda birilerini takip etme, beğenme ve yorum yapma gibi görevlerdir.
Anket doldurma görevleri: Size sunulan anketleri rahatlıkla doldurabilir ve vereceğiniz içten cevaplar sayesinde anket doldurarak para kazanabilirsiniz. Anket doldur para kazan özelliği de görev sitelerinin en temel fonksiyonlarından birisidir.
Oyun oyuna para kazan; Size verilen oyunlar içerisinde zaman geçirerek kullanıcıların mobil oyunlarını deneyimlerken bir yandan da eğlenirsiniz. Bu sayede sizin hesabınıza küçük miktarlarda ödemeler yapılır.

En iyi görev yap para kazan sitesi için tıklayın: Param Olsun

Bu site sayesinde ayda 200 ₺ ile 600 ₺ arasında bir miktar kazanabilirsiniz. Diğer bir çok para kazandıran siteden farklı olarak kullanıcı deneyimi ön planda tutar. Ödemelerini haftalık olarak aksatmadan yapmaktadır. Kurumsal bir markanın öncülüğünde faaliyete geçen bu sitede şimdiden yer almanızı öneririz. Üyelik sistemi şimdilik herkese açık olsa da daha sonraki aylarda üyeliğini davetiye usulüne veya ücretli üyeliğe çevirebilirler.

2. Anket doldurarak para kazanmak ve anket doldur para kazan uygulamaları

Anket doldurarak internetten para kazanma yöntemi esasında bir ödül tekniği üzerine ilerler. Buradaki temel kazanma düşüncesi aylık minik ek gelirler ile ödüller kazanabilmendir. Ayda 50 ₺ ile 100 ₺ arasında bir miktarda ödül kazanma şansı yakalarsınız. Eğer bir kaç farklı uygulama indirirseniz bu miktarı ikiye üçe katlama şansınız olur.

Ev hanımı ve öğrenciler tarafından sıkça kullanılan bu uygulamalardaki temel amaç şudur. Firmalar ürünler ile ilgili geri dönüş almak ve Ar-Ge çalışmalarını planlamak adına bir müşteri memnuniyeti deneyimi sunarlar. Bu sayede yeni geliştireceği ürünleri ve reklam planlamalarını ona göre yapabilirler. Anket doldurma uygulamalarından bir kaç güvenilir uygulamayı aşağıda sizinle paylaşacağım.

Bounty anket doldur para kazan uygulaması:

Android linki için tıklayın

IOS linki için tıklayın

Life Points anket uygulaması:

Site linki için tıklayın

3. Youtube kanalı açarak para kazanmak - Gerçekten milyoner olabilirsiniz

Youtube’dan para kazanmak istiyorsanız yapmanız gereken şeyler o kadar da zor değildir. En önemli şart kaliteli içerik ve ilgi çekici bir konsepttir. Bunu yaparken de önemli olan sizin o içeriğe hakim olmanızın gerekliliğidir. Bir çok kişi ekipmanın ve editin öneminden bahseder. Kesinlikle yadsınamaz bir öneme sahiptir. Ama bunlardan daha önemli bir konu var ki o da süreklilik ve düzenli video içeriği üretme konusu. Eğer sizin inandığınız ve kitlesini olduğunu düşündüğünüz bir içerik türü varsa hiç beklemenize gerek yok.

Sanıldığı gibi Youtube için geç kalınmış değil. Youtube konusunda henüz bir çok içerik ve kategori bomboş. Sadece eğlence türü kanallar ve blog içerikleri dolu. Eğer bilgiye yönelik ve kişilerin ihtiyaçlarını çözmeye yönelik içerikleriniz var ise asla ve asla düşünmeden bu sektöre girin derim. Eminim ki kanalınız tutacak ve daha da iyi aşamalara geleceksiniz.

Evden Çalışarak İnternetten Kolay Para ve Ek Gelir Kazanmak & Nasıl Zengin Olurum? 2021 - 2022

Yeni YouTube Kanalı içerik üreticileri için bir yol haritası oluşturması niteliğinde size bu linki bırakıyorum: https://insandedikleri.com/yeni-baslayanlar-icin-youtube-kayit-ol-ve-kazanmaya-basla/

İşte seçtiğiniz yok Youtube ise gerçekten iyi paralar kazanmaya başlayabilirsiniz. Hadi o zaman ne duruyorsun, beklemene gerek yok. Cep telefonunu al ve çekmeye başla. Teknik bilgiye ihtiyacın var ise Youtube’da “Kerim Demir” diye arat ve karşına yüzlerce ücretsiz eğitim videosu çıkacaktır.


4. SEO uyumlu makale yazarak para kazanmak - En çok ücret veren makale sitesi hangisi?

Bu işi yıllarca yaptım. Zor bir iş olduğunu en başta belirteyim. İki açıdan zorlanacaksınız. İlki makale işi almak konusu, ikincisi de aldığınız makalelerin SEO uyumlu olması konusunda bir hayli uğraşacaksınız. Ancak bir süre sonra kesinlikle müşteri sorununuz kalmayacağını söyleyebilirim. Çünkü gerçekten iyi makale yazarı bulmak çok zor. Kendi yönettiğim web siteleri için iyi içerik üretici bulma konusunda çok fazla zorlanıyorum. Eminim ki benim gibi dijital sektörde faaliyet gösteren kişiler de zorlanıyordur.

Önemli olan işi hakkı ile yapmanız. Eğer hakkı ile SEO uyumlu makale yazarlığı yaparsanız zamanla aranan kişi siz olacaksınız ve iyi ücretler kazanacaksınız. Çok zengin olmazsınız ama bu işi sürekli hale getirirseniz iki memur maaşı rahatlıkla kazanabilirsiniz. İkinci sorun yani makaleyi yazma konusundaki zorluğunuz ise bir süre sonra hallolacaktır. Yazarken kazandığınız tecrübe ise paha biçilmez. Emin olun iş çok zor bir iş ama tüm sektörü ve piyasayı anlamanız adına yapacağınız araştırmalar sizi ileriye taşıyacaktır.

Seo uyumlu makale nasıl yazılır: YouTube videosunu aşağıya bırakıyorum:

İçerik yazabileceğiniz en güvendiğim sitelerden biri: icerikbulutu.com

5. Instagram sayfası kurarak yada butik hesabı açarak satış yaparak para kazanmak

Son 3-4 yılım sadece Instagram ile geçti. Gerek profesyonel gerek amatör bu sektörün içerisinde yer aldım. Sektör diyorum çünkü Instagram'dan çok ciddi paralar kazanmak mümkün. Yani gerçekten bir Instagram hesabı büyüterek zengin olabilirsiniz. Tabi birkaç sene önceki gibi kolay değil. İçerik türleri farklılaştı. Instagram her gün kendini yeniliyor ve algoritmalarını ona göre güncelliyor. Ayrıca da sizleri reklam vermeye teşvik etmek için etkileşiminizi azaltıyor. Sayfanızın kurulum aşamasında ciddi reklam harcamaları yapmanıza ihtiyaç olacaktır.

Evden Çalışarak İnternetten Kolay Para ve Ek Gelir Kazanmak & Nasıl Zengin Olurum? 2021 - 2022

Burada üç tip sayfa kurabilirsiniz. İlki satış sayfası. Bir ürünün tanıtımını yaparak para kazanabilirsiniz, ikincisi kişisel sayfa, üçüncüsü ise konsept sayfa yani hobi sayfası. Satış sayfası kurmak için rakiplerinizi iyice incelemelisiniz. Eğer sayfanızı güzelce düzenler ve kaliteli ürün çekimleri yaparsanız takipçi sayınız da güven verecek düzeyde olursa ardından Instagram’da sponsorlu reklam vererek iyi bir yere gelirsiniz. Kişisel sayfa aralarında en zoru ama en maliyetsizi. Eğer kendinize güvenin ekran karşısında geçip güzel içerikler çekebiliyorsanız çok fazla reklam harcaması yaptırmanıza gerek yok. Ancak burada reels ve video tarzı paylaşımlara önem vermeniz gerekiyor. Kişisel sayfaların reklam gelirleri inanılmaz yüksek ve çok güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Mizah, hobi gibi bir sayfa kurarsanız etkileşim almanız da çok zor olmayacak. Ancak rakip sayısı çok fazla olacağı için alacağınız sponsorlu reklam gelirleriniz bu sayfalarda çok yüksek olmayacaktır.

Instagramda büyük bir piyasa var ve gerçekten iyi paralar dönüyor. Artık Instagram kimliğiniz gibi oldu. Kaliteli paylaşımlar ile ve iyi hedef kitle çalışması ile iyi yerlere gelebilirsiniz. Sorularınızı bu paylaşımın altından sorabilirsiniz. Ayrıca kişisel hesabımı da buraya bırakıyorum: @insandedikleri

10 adımda Instagram’da keşfete düşmek ve etkileşim almak adlı makaleme göz atın: tıkla

6. Web sitesi ve blog kurarak para kazanmak - Dijitalin en eğlenceli alanı

Son yıllarca popüler olan para kazanma yöntemleri arasında yer alan blog sitesi kurarak gelir elde etme konusundan size kısaca bahsetmek istiyorum. Buradaki temel amaç şudur; web sitenizin daha çok kişi tarafından okunmasını sağlayarak bu sitenize reklam almak ve bu reklamlar sayesinde para kazanmak.

Öncelikle web sitenizi bir yazılımcıya kurdurmanız gerekiyor. Ardından konseptini ve içeriğini belirledikten sonra sitenize makale yazıyorsunuz. Ya da bu işi profesyonel olarak yapan makale yazan şirketler var. icerikbulutu.com ve supericerik.com aklıma gelen firmaların başında geliyor. SEO uyumlu yazıları sitenize yükleyerek Google gibi arama motorlarında sıralama almasını sağlıyorsunuz. Bunun için daha detaylı ve teknik bilgi içeren Google makalelerini araştırmanızı öneririm. Ayrıca da Ayhan KARAMAN hoca bu konuda Türkiye’nin yetiştirmiş olduğu değerli insanların başında gelir. Kendisinden eğitim alma şansım olmuştu. Hem eğitimlerini tavsiye ederim hem de makalelerini düzenli okumanızı öneririm.

Ayhan hocanın sitesinden detaylı teknik bilgileri alabilirsiniz: Ayhan KARAMAN SEO Blog

Milyoner olabileceğiniz alanlardan birisi de bu başlık. Çevremde blog sitesi kurarak çok yüksek miktarda para kazanan kişiler mevcut. Sermayesiz bir iş fikri olarak düşünemeyiz ama yaptığınız yatırım ile aldığınız dönüşüm arasında çok ciddi bir fark var. Şimdiden bol kazançlar.

7. Affiliate Marketing yani Satış Ortaklığı nedir ve buradan nasıl para kazanılır?

Kelime anlamı, üreticilerin ürünlerini tanıtmak sureti ile onlardan kar payı, kazanç elde etmek olarak tanımlanabilir. Son günlerde popüler olan “Trendyol linkini bıraktım lütfen yukarı kaydırın” reklamları ile çok sıkça adından söz edilir hale geldi. Buradaki temel mantık şudur. Bir üretici ya da ana sağlayıcı bir ürünü kendi web sitesine yüklüyor. Diyelim ki 500 ₺ değerinde bir güzel gözlüğü satıyor. Siz de o kişi ile bir satış ortaklığı kuruyorsunuz. İki türlü anlaşma yapılabiliyor bu sistemde. İlki sattığınız üründen komisyon almak, ikincisi ise sizin de üzerine bir kar koyarak istediğiniz oranda karı elde etmeniz. Sizin üye olduğunuz site size satış linkleri oluşturuyor. Siz de o linklerin tanıtımını yaparak kazanç elde ediyorsunuz.

Evden Çalışarak İnternetten Kolay Para ve Ek Gelir Kazanmak & Nasıl Zengin Olurum? 2021 - 2022

Basit bir örnek ile anlatalım. Trendyol ile anlaştınız ve sizi satış ortaklığı programına aldı. Takipçi kitlesi yüksek bir Instagram hesabınız var ya da biti yüksek bir web siteniz var. Siz de kendi sayfanıza ya da sitenize uygun olan ürünleri entegre edip ya da paylaşıp güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Buradaki en büyük şansınız siz kargo gibi dertlerle uğraşmıyorsunuz. Sizin verdiğiniz linke kullanıcı tıklıyor, ürünü satın alıyor ve paranız hesabınıza geçiyor. Çok büyük paralar kazanmak çok kolay değil ancak iyi yatırım yaparsanız BİNANCE gibi kripto para borsalarından güzel referanslar kazanabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için: https://useinbox.com/tr/satis-ortakligi-nedir/


8. Bitcoin ya da alt coinler ile yani kripto paralar ile kazanç sağlamak

DİKKATTT!!! Yüksek oranda risklidir. Yatırım Tavsiyesi içermez.

Kripto para borsası klasik borsalar gibi işleme mantığına sahip olsalar da içerdiği risk yüksek olması nedeni ile de karlılık oranı çok yüksektir. Bir anda tüm paranız sıfırlanabilir de 100 katına da çıkabilir. Öncelikle bu işe girmeden önce mutlaka Udemy gibi eğitim platformlarından kesinlikle teknik analiz eğitimleri almalısınız. Ancak şunu unutmayın ki her ne kadar eğitim alsanız da mutlaka ve mutlaka analizlerin işe yaramadığı dönemler ile karşılaşacaksınız.

Buranın genel mantısı şu şekilde işler. Yükseleceğini düşündüğünüz bir cini alırsınız ve yükseldiğinde satarsınız. Ya da marjin adlı bir sistem mevcuttur. Burada da borsadan borç almak sureti ile yükseleceğini düşündüğünüz bir cini alırsınız ve aldığınız borç ile x100 bile yapabilirsiniz. Ama burada da borsa verdiği borcu çıkarmak amacı ile %1 bile düşünce paranızı likit eder yani sıfırlar. Ben bu kısmı biraz kumara benzetiyorum :) Bilmeden adım atmanızı asla önermem.

Burada yapacağınız en güzel şey coinlerin whitepaper denilen tanıtımlarının ve anlaşmalarının yer aldığı sitelere giderek güven duyduklarınızı alıp uzun vadede elinizde tutarak güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Ya da günlük al satlar sayesinde hızlı paralar da kazanabilirsiniz. Ama eğitim şart. Milyoner de olabilirsiniz evinizi arabanızı da kaptırabilirsiniz. Çok dikkatli olmalısınız.

Kripto para al sat yapabileceğiniz bir borsa Binance - Üye olmak için: Tıkla

9. Mobil uygulama üzerinden Admob ve uygulama içi satın alma sayesinde yüksek gelirler elde edin

En beğendiğim para kazanma yöntemlerinin başında bu teknik gelmektedir. Bir çok aşaması itibari ile zor ama keyifli bir süreci vardır. Burada ciddi yatırım yapmanız gerekebilir. Ancak kazancınız yapacağınız yatırımın yanınca pirenin yanında dağ gibi kalabilir. Eğer bir ihtiyacı karşılayan ya da insanların uygulamanızda gerçekten vakit geçirmesini sağlayabilecek bir uygulama olursa inanılmaz gelirler elde edebilirsiniz.

Evden Çalışarak İnternetten Kolay Para ve Ek Gelir Kazanmak & Nasıl Zengin Olurum? 2021 - 2022

Burada uygulamaları öncelikle ikiye ayıralım. İlki uygulamalar ikincisi ise oyunlar. İkisin de kendi içerisinde farklı para kazanma yöntemleri vardır. Uygulamaların en bilinen kazanç türü Admob yani Google reklamı ile para kazanma yöntemidir. Uygulamayı bir çok insanın indirmesini ve kullanmasını sağlayabilirseniz o kullanıcıların sizin uygulamanıza entegre ettiğiniz reklamları izlemesini sağlayarak güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Ayrıca uygulama içi satın alma dediğimiz bir olay daha var ki o da mobil uygulamaların içerisinde bazı free özelliklere ek olarak yeni özellikleri kişilerin kullanabilmesini sağlayarak güzel gelirler elde edersiniz. Mesela ücretsiz bir fotoğraf makinası uygulaması yaptınız. 3 tane filtreyi ücretsiz kullandırıyorsunuz diyelim. Ama diğer filtrelerin kullanılabilmesi için uygulamanızın satın alınması gerekir. Ya da oyunlarda bazı kıyafetlerin ya da silahların satın alınması gerekebilir. Bu da uygulama içi satın alam yöntemidir. Tüm bunları Google ve Apple üzerinden rahatlıkla yapabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Evden Çalışarak İnternetten Kolay Para ve Ek Gelir Kazanmak & Nasıl Zengin Olurum? 2021 - 2022
16
24
Görüşünü yaz
16Kız Görüşü
24Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

 • rolyapamayanoyuncu9
  ihtiyacım olan şeeey
  Görüş hala geçerli mi?
  • Eyüp Esen

   Umarım işinize yaramıştır. İnternetten para kazanmak artık gerçekten önemliiiii

  • kesinlikle öyle. umarım yarar işlere bakayım bi :)

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1524
 • Mikserella
  Bir dönem içerik yazarlığı yapmıştım. Gercekten zorlu bir süreç. Dil bilgisini cok iyi bilmek gerekiyor. Yazılar yüzde yüz orijinal olmasi gerekiyor. Vee tabii bir de seo bilgileri sart. Görsel bulma isi beni benden aldığı için bıraktım. Daha doğrusu soğudum. Kizlar soruyorda editörlük yaptığım zamanlarda cok heves etmiş ve öğrenmiştim pek çok şeyi. Simdi tamamen yazi yazmayı bıraktım. Bence bile yazasım gelmiyor 🤣🤣
  • Eyüp Esen

   İçerik yazarlığı çok zor bir iş gerçekten. Ama bir süre sonra bir değer oluşturduktan sonra kendi piyasanızı ve değerinizi kendiniz belirliyorsunuz. Ben de uzun bir süre yaptım. Günde 200 - 400 tl arası kazandığım dönemler oluyordu.

  • Mikserella

   Araştırma yapması falan zevkli aslında yazması da öyle. Tabii editörlerin uyarıları. Olmadi tekrar yaz demeleri. Bir nevi "tripleri" isten soğutuyor açıkçası. Zaman harcanirsa mümkün tabii dediğiniz. Ben harcamayıp sıkılanlardanım🤣🤣hesabim dolduruldu. Bir gün yeniden yazmak istersem yazabilirmisim öyle diyorlar. Sanmıyorum ama 🤣

 • Benlekimkkk
  Güzel tavsiyeler ama internetten para kazanmak evet zor ama başarılanadabilir ama suanlik kalsın çünkü kredi kartı falan isteyecek muhtemelen sonrasında belki çünkü kredi kartim yok yazın mükkemel yine
  • Eyüp Esen

   Bunların hiç biri kredi kartı ile alakası yok. Bir günde olacak bir şey de değil bir de.

  • Ama iban ister muhtemelen parayı elden veremeyeceğine göre

 • OjeliKadın
  Youtube kanalı çok ilgi istiyor. Instagram sayfası da öyle... SEO uyumlu makale yazmak en keyifli olanı. İçerik editörlüğünü seviyorum. Satış ve satış ortaklığı da iyi fikir.
  • Eyüp Esen

   Uzun vadede YouTube kanalı çok iyi bir fikir. Makale yazarlığında bence en önemli konu şu. Bir yandan da kendi sitenizi açıp oraya da içerikler girmeniz gerekli

  • Haklısınız. Youtube kanalı aynı zamanda vakit istiyor. Çabucak olmuyor. Makale için de dediğiniz gibi, aracı kanallarla değil de kendi siteniz üzerinden özgün içerikler üretince gelir olarak da daha iyi yerlere geliniyor.

  • Eyüp Esen

   Ağustos ayında ben de kanal açacağım desteklerinizi bekleriz efendim 😎🎤♥️

 • Altinbasakk
  Oyle kolay lokma yok. Emek vermeden olmuyor hicbir sey. İlgilenenler icin mutlaka faydasi olmustur bu paylasiminizin.
  • Eyüp Esen

   Kolay para demek sizin üzerinizden para demektir. Bunu unutmayın. Dediğinizde çok haklısınız. Çalışmaktan başka çare de yok.

 • Coollife01
  Evden yeteri kadar kazanamaz sın, en güzel sektör eğlence , sıcak para , internet oyunları, kafe nargile , bar , ve ticaret yapmadığın sürece olmaz.
  • Eyüp Esen

   Aslında yanılıyorsunuz. Ben evden para kazanma yöntemleri üzerine 5 senedir çalışıyorum. Şu anki kazancım çoğu reel sektöre göre daha iyi.

  • Coollife01

   İnternet oyunları diye belirttim🤔 benim bir fikrim vardı ama zamanım yok, 1 yılda milyon kazanılabilir, çevreden baya bir destek geldi ama programlama bilmiyorum, dünyada yapanda yok

 • jaapoonnkızz
  Param olsun güzele benziyor ama dolandırılmaktan korkuyorum açıkçası güvenilir değil mi.
 • bensherlock
  Düşündüğümden daha fazlası varmış. Öğrencilik yıllarımda girsem mi şu işe..
  • Eyüp Esen

   Kesinlikle girmenizi tavsiye ederim. Bu daha çok küçük bir kısmı. Daha da çok fazla var en az 50 tane ama yorulup yarıda kestim :)

  • Artık başka bencede bahsedersiniz😂

 • Wlesya
  Ellerinize sağlık hem eğlenip hem para kazanmak güzel birşey bence.
  Teşekkürler.
  • Eyüp Esen

   Kesinlikle. Aslında bu saydıklarımın hepsi eğlenceli şeyler. Ama hiç biri kolay değil.

 • neredenbaslayayim
  Kolay yoldan çabuk ve çok para yoktur, çabuk tokatlanma ve bakımsız keriz vardır.
  • Eyüp Esen

   Evet, yazımın en başında belitmiştim. Kolay yoldan para diye bir şey asla yoktur.

 • Hüseyin_33
  Evden para kazanmak istemezdim. Çünkü hem kilo alırdım, hem de asosyal olurdum.
  Dünyada asosyalliğin çoğalmasının en büyük sebebi Teknolojiye bağımlılık oluyor.
  • Eyüp Esen

   Kesinlikle haklısınız. Ama ikisini birlikte götürebilirsiniz. Ben de çok kilo almıştım. Şimdi spor ve diyetisyen ile sorunuz çözdüm. Ama evden para kazanmak bu dönemde çok önemli hale geldi. Çünkü artık herkes evinde.

  • İnanır mısınız oyun oynamak o kadar bağımlılık yapıyor ki 20 yaşımda sokağa çıkıp gezmeye başladım ve halen arkadaşım, sevgilim, işim olmadı. Çok pişmanım

  • Eyüp Esen

   :(

 • EmirAdakul
  Elinize sağlık çok detaylı bir tavsiyeler şöleni olmuş
  • Eyüp Esen

   Çok teşekkür ederiz. Okuduğunuz için de yüreğinize sağlık.

 • Deniz3828
  Ahh abi bizde bu şans olsaydı internrtten para kazanma uygulamalarını araştırmaz biz satışa sunardık para çekmek yerine itiyıruz ama güzel tavsiyelr var
  • Eyüp Esen

   Hiçbir şey için asla geç değil. 🤩 Bir an önce başlamalısınız 🙃

  • Deniz3828

   Valla abi para kazanma uygulaması kullandım başta reklam anket yapatak para kaza ıyordum ki sonra dolandırıldım millet para çekiyor ben itiyorum

 • neoluyoranlamadım
  Bizim Türklerin en sevdiği şey kolay yoldan zengin olmak
  • Eyüp Esen

   Kolay yoldan para kazanmak diye bir şey yok maalesef. paramolsun. com en kolay yoldan para kazanma yöntemi ama çok yüksek paralar kazanamasınız. Ayda 300 tl ile 600 tl arası ancak kazanabilirsiniz.

 • doanylmz
  Ne kadar gerçek doğru ya da olumlu dönüşü var bunların. Bakmak ve denemek lazım.
  • Eyüp Esen

   Bir çoğu kendi deneyimlerim. Sadece satış ortaklığı denemedim.

  • doanylmz

   Paramolsun ne kadar gerçekçi mesela? Görevleri nasıl, neler istiyor yapılması ne kadar mümkün merak ettim?

  • Eyüp Esen

   Paramolsun. com en güvenilir sitelerden biridir. Tabi kolay para diye bir durum yok ama evden oturarak minik katkılar sağlayabiliyor.

  • Hepsini Göster
 • Halser
  Bu param olsunu kullanan varmidir? bilgilendirebilirmi acaba?
  • Eyüp Esen

   Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

 • ekstremre
  güzel öneriler var herkese uygun olabilecek teşekkürler
 • Clairee
  Ne kadar emek dolu bi yazı olmuş. Teşekkürler.
 • alkolsüzşampanya
  Güzel paylaşım denicem şimdi anketi
  • Eyüp Esen

   Param Olsun uygulamasına henüz anket özelliği eklenmedi. Ama sosyal medya görevi aktif.

 • ihtimallerperisis
  baya güzel bi paylaşım olmuşş
 • Eyylül_
  işe yarar tavsiyeler, teşekkürler
 • Bey-xdx
  Güvenemiyorum birde telefonum var
 • LacivertGandalf
  Deneycem. Umarım parayı kırarım
 • SwordOfDemocles
  Ellerinize sağlık
 • Simurg_4
  Ellerine sağlık
 • Toprak_-_Kokusu
  Güzel paylaşım olmuş teşekkürler
  • Eyüp Esen

   Okuduğunuz için biz teşekkür ederiz asıl. Buradaki ilk makalem benim de. Desteğiniz için teşekkürler.

  • Rica ederim her zaman👍

 • fossettte
  Elinize sağlık cok güzel ve bilgilendirici bir yazı olmuş
 • Sinan383838
  Herkesin aradığı o yazı işte bu yazı
 • Zzwqkdl
  Çok faydalı buldum. Şansımı deneyeceğim
 • olusturartikyha
  bence en iyisi youtube
  • Eyüp Esen

   Aslından Youtube'da para kazanmak çok güzel. Zorlu bir süreç. Ve henüz geç kalınmış değil. Aklınızda bir fikir varsa asla ve asla geç kalmayın derim.

 • M10432
  Kripto
  • Eyüp Esen

   Güzel sektör ama bahis işi gibi biraz. :)

  • M10432

   Tam aksine sistematik disiplinli ve kuralına göre hareket ederseniz çok güzel bir fırsat ama bilmeden paldırkuldur girenler icin bahisten ziyade kumara dönüşebilir tabiki

  • Eyüp Esen

   Evet maalesef çok kişi kumar olarak borsaya giriyor. Son düşüşlerde çok kişinin canı yandı. Benim de hakim olmadığım bir alan. Ben de bir miktar kaybettim. Yeni yeni toparlıyorum.

  • Hepsini Göster
 • keyifci95668456
  bende böyle bir yazı arıyordum kaç gündürr :)
  • Eyüp Esen

   Güzel olmuş, sevindim işinize yaramasına.

 • Sashaboncuk
  Nasıl zengin olurum. İyiymiş
 • Orn6akb
  Millet bitcoinden vuruyor voleyi.
  • Eyüp Esen

   Voleyi vuran da var evini arabasını satıp batan ve intihar eden de var.

  • Orn6akb

   En güzeli altın😀

 • Gizli Üye
  Açıkçası gerçekten kaybetmeyi göze alacak para, üzerine sabır ve birazda grafik bilgisi kazanarak evden zengin olunabilinir. Borsadan son iki yılda varlığımı 300 katına çıkararak zengin oldum. Düşen piyasada bile kazanabilmeyi öğrendim. Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, çünkü bu piyasalarda gerçekten kazanandan çok kaybeden vardır. Kesinlikle Evi, arabayı satıp ya da kredi ile girip oynanmaz bu piyasalarda , ana mantık gözden çıkarılan para ile girip ev, araba alınır
  • Eyüp Esen

   Evet borsa öyle fakat en risklisi. Çok dikkat etmek gerekiyor.

 • Gizli Üye
  harika oneriler acil paraya ihtiyacim vardi
  • Eyüp Esen

   Hiç biri aslında acil para getirmez ama :(

 • Gizli Üye
  Ayda 200 de cok az yaa bir de cogu anket sitesi anket atmıyor
  • Eyüp Esen

   Paramolsun. com sitesine sürekli görev geliyor. Tavsiye ederim. Bu tarafta ben de etkin çalışıyorum. Ek gelir sitelerinin genel amacı aslında biraz da budur. Ama paramolsun. com 3 4 aya 500 e kadar kazandıracak. Ekip çok güzel çalışıyor.

 • Gizli Üye
  Güzel paylaşım, teşekkür ederiz.
 • Gizli Üye
  Teşekkür Eyüp bey
 • Gizli Üye
  Özellikle sosyal medyadan para kazanma çok dikkatimi çekti.
  • Eyüp Esen

   Sosyal medyadan kazanılan paralar en büyük rakamlardır. Biraz zor bir süreç ama kesinlikle çok iyi gelirler elde edeceksiniz.

YÜKLENİYOR...