Ben, Doğum ve Riskli Gebelik (Perinatoloji) Uzmanı Doç. Dr. Ali Ekiz; idrar kaçırma hakkında bana sorularınız neler?

+2Xper
Merhaba KScanlar,

Ben, Kadın Hastalıkları, Doğum ve Riskli Gebelik (Perinatoloji) Uzmanı Doç. Dr. Ali Ekiz; idrar kaçırma, doğum sonrası kilo alma veya hormonal değişimler sonucu idrar sızıntıları, mesane pedi ve emici külot ile ilgili tüm sorularınızı bekliyorum. Sizden gelen sorulara, videolu ve yazılı cevaplar hazırlayacağım.

Vücudunuzda yıllar içinde gerçekleşen olayların doğal bir sonucu olarak, hassas bir mesaneye sahip olmak ve idrar kaçırmak çok normal. Türkiye’de çok sayıda kadının bunu yaşadığını söyleyebilirim.
Ben, Doğum ve Riskli Gebelik (Perinatoloji) Uzmanı Doç. Dr. Ali Ekiz; idrar kaçırma hakkında bana sorularınız neler?
Birçok kadının çeşitli nedenlerle yaşadığı idrar kaçırma üzerine tüm detayları konuşacağız, sizin merak ettikleriniz neler?

İdrar kaçırmanın nedenleri nelerdir, kimlerde görülür? (@yeimican sordu)

İdrar kaçırmanın türleri nelerdir? (@CurvyAndSexy sordu)

İdrar kaçırma sadece ileri yaşlarda mı görülür? (@Komşu_Kızı sordu)

Kegel egzersizleri, idrar kaçırma sorununu çözer mi? (@Cailleach sordu)

Gebelikte idrar kaçırma normal midir? (@kirazzz sordu)

Gebelikte idrar kaçırma hangi şartlarda önemlidir? (@lilyli sordu)

Mesane pedi nedir Hangi durumlarda kullanılır? (@ayça65_11 sordu)

Mesane pedi seçerken nelere dikkat etmek gerekir? (@SüslüSüpürge sordu)

Mesane pedi kullanmaya hamileliğin hangi döneminde başlanmalıdır? (@canselcanım sordu)

Günlük ped ile mesane pedi arasındaki farklar nelerdir? (@PsychoBabble sordu)

Mesane pedi ve emici külot arasındaki fark nedir? (@IceQueenn sordu)

383
Görüşünü yaz