Çok erken regl oldum neden? Seks yapmam için beklemem gerekicek :(

Gizli Üye
Biliyorsunuz tam 1 hafta önce erkek arkadaşımla seviştiğim için norlevo ertesi gün hapı almıştım. Son regl tarihim ise 22 marttı. Yani 20 nisanda falan regl olmam gerekirken ben bugün regl oldum :( Acaba ertesi gün hapından dolayı mı böyle erken regl oldum? Off yaa. Bende yarın konuştuğum bir çocukla seks yapmayı planlıyordum, çünkü erkek arkadaşıma çok kızgınım. Gerçi Şu an aramız iyi ama whatsappta mesajlarıma bilerek cevap vermiyo, bu yüzden bende başkasıyla yatıcam işte oh olsun ona! Bi de şey sorucam, şimdi ben regl oldum ya, yani 1 hafta öncesindeki seksimden hamile kalmadım öyle mi? Hani regl olunca hamile.kalmadığın anlaşılr ya, bende hamile değilimdir dimi? ?
Çok erken regl oldum neden? Seks yapmam için beklemem gerekicek :(