Kızların Başardığını Hissedip Kendisi İle Gurur Duyduğu 6 Durum!

Yabababadu

KizlarSoruyor’un en güzel kızları hepinize selamlarr!


Başarı hissiyatı oldukça sevdiğimiz bir hissiyat değil mi? Çünkü içten içe çok güzel bir tatmin veriyor. Yaşadığımız zorluklarla mücadele edebildiğimizde ve atlatabildiğimizde kendimize daha da güveniyoruz. Biz kızlar en çok hangi durumlarda kendimiz ile gurur duyuyoruz sizce? Aşağıda birkaçını sıraladım, siz de maddenizi ekleyin lütfen! 🎀💜

Kızların Başardığını Hissedip Kendisi İle Gurur Duyduğu 6 Durum!

İlk ailemizden ayrı yaşamaya başladığımızda ilk kez büyüdüğümüzü hisseder, tüm zorluklara karşı gelebileceğimizi düşünürüz.

Kızların Başardığını Hissedip Kendisi İle Gurur Duyduğu 6 Durum!

Paramızın o ay bize yetmeyeceğini fark edene kadar aileden uzak bir hayat bize muhteşem gelir. Ancak her şey toz pembe değildir, üstesinden gelmemiz gereken bir harçlığı idare etme durumu vardır ortada. Daha az alışveriş, daha çok ev partilerine katılarak bu durumu kurtarırız.

İlk aşk acısını atlatıp hayata devam edebildiğimizde aşk acılarına karşı kalkanlarımızı bürünürüz.

Kızların Başardığını Hissedip Kendisi İle Gurur Duyduğu 6 Durum!

İlk aşk acısı yaşarken bu ayrılığın başımıza gelen en kötü şey olduğunu düşünürüz. Onu atladığımızda ise bizi bir daha başka birisi üzemez düşüncesi ile zaferimizi kutlarız.

Eğitim döneminde zorlu sınavları atlatıp istediğimiz okulu kazandığımızda havamızdan geçilmez.

Kızların Başardığını Hissedip Kendisi İle Gurur Duyduğu 6 Durum!

Gerek lise sınavları, gerekse üniversite sınavları hayatımızda önemli sınavlar. Bu sınavlardan iyi sonuçlar alıp hayalimizdeki okulda okumak bize en güzel hediye, takdir edilmek de yanında ikramiye ;)

Derslerin dışında da sosyal olup hayatımıza sanat kattığımızda ortaya yaratıcılığımızla gurur duyacak işler çıkarırız.

Kızların Başardığını Hissedip Kendisi İle Gurur Duyduğu 6 Durum!

Okul dönemi çok yoğun olsa da bir sanat dalı mutlaka bizi çeker. Kendimizi dersler dışında mutlaka geliştirecek sosyal bir faaliyet bulmak zorundayız. Bu sosyal faaliyette de başarılı olduğumuzda pek bir özgüvenli oluruz.

İlk iş görüşmemizi başarı ile atlattığımızda başarılı bir kariyerin bizi beklediğini düşünür, daha zirvede olacağımız günleri hayal ederiz.

Kızların Başardığını Hissedip Kendisi İle Gurur Duyduğu 6 Durum!

Okuduk, kendimizi geliştirdik ve işte o gün o hep çok istediğimiz iş için iş görüşmesindeyiz. Kendimize en çok o an güvenmek zorundayız. Kendimizi yarım saat içinde kanıtlamak için elimizden geleni yaparız. Olumlu sonuçlanınca ise duruşumuz bile değişir.

Sosyal sorumluluk ve farkındalık çalışmalarında yer alıp insanlara yardım ederek sadece kendi içimizin değil herkesin çiçek açmasını sağlarız.

Kızların Başardığını Hissedip Kendisi İle Gurur Duyduğu 6 Durum!

Sosyal sorumluluk projelerinde aktif olmak hem sosyal çevrede daha güvenli olmamızı sağlar hem de birilerine yardım etmenin mutluluğunu yaşatır bize. Bu nedenle gerek okulda, gerekse iş hayatında bu projelerde yer almayı hep tercih ettim. Son alışverişimde denk geldiğim bir destek projesi de bu yönüyle dikkatimi çekti. Orkid Platinum aldığımda “Orkid Özgüvenle Okula Devam Projesi” sayesinde ergenlik döneminde pede ulaşamadığı için okula gidemeyen bir hemcinsime destek oldum!


1/11/18 ve 14/12/18 tarihleri arasında alacağımız her Orkid Platinum ve Orkid Ultra Ekstra paketi veya sosyal medyada #okuladevam etiketiyle yapacağımız her paylaşım ped bağışına dönüşüyormuş.


Haydi kızlar destek zamanı! Bir paket Orkid alarak başka bir kızın çiçek açmasını sağlayabiliriz! 💪🌸

Kızların Başardığını Hissedip Kendisi İle Gurur Duyduğu 6 Durum!
226
Görüşünü yaz
226Kız Görüşü
0Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşleri

 • canselcanım

  Hayatımızda bazı fedakarlıklarda bulunup hedefimizin peşinde koşarken öz güvenimiz zirveye çıkar. Kendimizi o başarıyı kazanmış hissederek daha da çok çalışırız. Sinemaya gitmeyi azaltır, arkadaşlarla buluşmalar seyrekleşir ve evimize misafir alırken 2 hatta 3 kez düşünürüz. Çünkü çalışmalarımızın sonucunda hayallerimiz duruyordur ve ona ulaşmaya can atarız. Biliyoruz ki Türkiye'deki her öğrenci bu tür çalışma azmiyle dolup taşıyor ve onlara kol kanat gerecek, öz güvenlerini zirveye taşıyacak gücümüz var olacağı her an buradayız. #okuladevam

  Sevdim 4 Kişi
  Yorumla
  Görüş hala geçerli mi?
 • tambirpanpiş

  Biz kızlar hayatın her alanlında çok başarılıyız. Ne yaşarsak yaşayalım küllerimizden doğuyoruz. Kendimizle sürekli gurur duymalıyız. Pede erişemeyen kızların eğitim hayatını destekleyen Orkid'e de tebrikler. Çok ince ve düşünceli bir proje. Hiç kimse kızları bu kadar düşünmemişti. #okuladevam

  Sevdim 5 Kişi
  Yorumla
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar Ne Diyor (224)

 • BuzHanım

  İlk aşk acısını atlatıp hayatıma devam ettiğimde kendimle gurur duyup "Sen bu savaştan sağ çıktıysan sana hiçbir şey koymaz" diyerek yoluma devam ettim. Ayrıca sosyal sorumluluk projesi çok güzel olmuş. Sırf bu yüzden okula gidemeyen öğrenciler için çok yararlı bir kampanya olmuş. O zaman haydi kızlar #okuladevam

  Sevdim 3 Kişi
  Yorumla
 • AşktırGriGökyüzü

  O ilk aşk acısını atlattığım gün var ya, beni kimse yenemez demiştim ahahaha :D

  SevdimKatılmıyorum 10 Kişi
  Yorumla
 • BlueMarshmellow

  İnsanın kendisi ile gurur duyması inanılmaz bir his. Bence kızlar gerek kendilerine, gerek topluma, gerekse ailelerine hayırlı evlatlar. Ne yaparlarsa yapsınlar bir fayda kazandırırlar. İyi ki varız biz kızlar bence:) Bu arada Orkid'in kampanyası tam bir duyarlılık örneği. Hala pede ulaşamayan kızlar var. Ne acı... #okuladevam

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • MaçaKızı_

  Böyle benceleri gördükçe mutlu oluyorum. Çok faydalı bir proje olmuş, destekliyorum.
  Biz kızlar istediğimiz herşeyi başarırız. Güçlüyüz hepimiz.

  Orkid ile #okuladevam

  Yorumla
 • UglyGirl

  Ben lisedeyken okulda hiç böyle kampanyalar olmazdı ve sınıfımda ped alamayan arkadaşlarım vardı; hatırlıyorum eski atletlerini kullanıyorlardı. O yüzden gözlerim doldu ve kesinlikle zaten her zaman aldığım şey, bugün ayrıca alacağım.

  #okuladevam kızlar, sakın vazgeçmeyin!

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • _DelininBiri_

  İlk aşk acısını bilmem ama sınav stresi var ya işte o benim canıma okuyor 😬 bir de özel günüme denk geldiyse stres 2 katı oluyor. Neyse ki Orkid var, güvenli bir şekilde sınava gidiyorum. Kalite önemli.

  Bir paket Orkid alarak #okuladevam kampanyasına yardımcı olmak isterim.
  Böyle yararlı bir kampanyayı desteklemeliyiz.

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • TuanaEslemm

  Doktorların yaşayamaz , acı çekmesin, çekin fişini dediği halde yaşadığımda başardım.
  4 yaşımdayken bir doktorun anneme deli raporu al dediği halde annemin almayıp , 1 sene okula geç başlayıp lisede pazarlama okuyup bitirdikten sonra Açıktan sivil havacılık okuyup aynı anda diksiyon (×2) , kuaförlük aşçılık , işaret dili sertifikaları aldığımda ben başardım! Aynı anda fittnes zumba aerobik ve plates yaptım.2 yıllık üniversiteyi 4 yıllık yaptım evet kabul ama kendi çapamla geçtim , sürekli sistem değişiyordu buna rağmen doğduğumda vazgeçmediğim gibi yine vazgeçmicem 2015 de girdiğim okuldan 2019 da mezun olucagım. ( 2. Sene de sistem değişip zorlaştı , kalanlar coktu , 1 sonraki senede de derslerin zor olduğu yetmediği gibi 4 doğru 1 yanlış geldi ama 14 dersi 5 derse indirdim, vazgeçmedim bu bir başarısızlık değil başarıdır ! Çalışmaktan vazgeçmemrktir. Şimdi ise bilgisayar işletmenciliği kursuna , fitness aerobik zumba plates yapıyorum bunları yapmak için erken kalkıyor ve 15 20 dakika yürüyorum yaklaşık 600 metre yürüyorum gerektiğinde aç ta kaldım cok ta yoruldum. Spor yaptıgım yerler farklı, ve gurur duyduğum ise ben başarırken de tek başımaydım yere düştüğümde de kendim kalktım! Verdiğim kararlardan pişman değilim. Şimdi bölümüm için yabancı diller lazım bunu da başarırım kimseye ihtiyacım yok benim! Bütün gün evdeyim ya ev işi yapmaya mecbursun diyenlere inat , paranı kitaplara verme diyenlere inat kocaman kitaplık yapacagım , hatta nasip olursa lisansta yapacagım bazen cok yoruluyorum kabul ama pes edemem bazılarına göre saçma bana göre anlamı var hepsinin ♥ #okuladevam

  Sevdim 2 Kişi
  Yorumla
 • laistsav

  istedigim okulu kazandim da ben okulu bitirmeden o beni bitirecek gibi. Insallah ileride issiz kalmam bu kadar cabaya ugrasa..

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • cankızsevda

  kendi sorumluluğunu alıp başarıyla sürdüğünde her şey daha bir olası görünür. iş görüşmesi de çok önemli sorumlulukları yerine getirip başarıya ulaşmanın ayrı bir güzelliği vardır

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • çavşinnnur

  Aileden ayrı yaşamak sorumluluk sahibi olmak gerçek hayatla baş başa kalmak çok zor ama başarınca çok güzel oluyor herşey.

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • Kızlardan görüşlere devam (214)
YÜKLENİYOR...