Serdar Ortaç:"Müzik yasağını abartmaya gerek yok. 2 saat yeterli" dedi. Konser için iki saat yeterli mi?

DorothyBabe

Merhabalar Herkese🌸

Serdar Ortaç:Müzik yasağını abartmaya gerek yok. 2 saat yeterli dedi. Konser için iki saat yeterli mi?

Serdar Ortaç:

"Müzik yasağını konusunda orta yolu bulabiliriz. Her şey başkaldırmaya gerek yok. 22.00'da çıkıp, 00.00'da sahneden inebiliriz. 2 saat yeterli bence. O yüzden biraz daha sinirlenmeden aklıselim düşünelim."

Sizler için de dinleyici olarak 2 saat yeterli mi, yoksa konser için kısa bir süre mi?

Serdar Ortaç:"Müzik yasağını abartmaya gerek yok. 2 saat yeterli" dedi. Konser için iki saat yeterli mi?