Bu kapalılık anlayışını nasıl buluyorsunuz?

Kapalılığın bir modası olurmu sizce?Bu kapalılık anlayışını nasıl buluyorsunuz??Bu kapalılık anlayışını nasıl buluyorsunuz??Bu kapalılık anlayışını nasıl buluyorsunuz??Bu kapalılık anlayışını nasıl buluyorsunuz??

0|1
2549

En İyi Erkek Görüşü

• Mahrem yerler tamamen kapalı ve belli edilmeyecek şekilde
    En alttaki fotoğraf gayet uygun bence üsttekilerde dar pantolon işi bozmuş
    Ha bu heryerini kapatmış kadına sırf süslendi renkli giyindi diye süslüman diyenler siz bir mini etekle şortla göbek göğüs açık bluzla gezerken ne oluyosunuz o zaman? Dekoltelerden dekolte beğenirken ne oluyosunuz siz
    Bizi yargılayamazsınız istediğimiz gibi giyiniriz demeyi biliyo hepsi ama kapalı biri biraz süslendi mi hemen süslüman bu diyosunuz
    Süslenmek dikkat çekici olmak kapalılara değil tüm müslümanlara yasak
    En azından bu kadın siz gibi vücudunu sergileyerek değil şık giyinerek vücudunu saklayarak güzel olmuş
    Kapalılıktan kaçıyosunuz sonra bide kapalı olanlara laf söylüyosunuz bu süslümansa siz nesiniz ha siz nesinizzzzz

0|0
    0|0
    • Destan yazmışım ya la ben😂
      Kimse cevap veremiyo yalnız siz nesiniz deyince😂Tabi okudularsa😒

En İyi Kız Görüşü

• Saçma buluyorum internette gezinirken bu tiplere rastlıyorum video çekiyorlar makyajdi kiyafetti.. kınıyorum giyim tarzlarını

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 48

• Tesettürün anlamını bilen var mı acaba? tesettürde pantolon olmaz, makyaj olmaz, vücudu teşhir edici şeyler olmaz. sizin moda diye giydiğiniz şeyler tesettür değildir. o başına geçirdiğiniz tesettür adı altında ki, bez parçalarının sizin ahiretinize hiçbir faydası olmaz.

1|0
    0|0
  • moda diyerek kapalılığın b*kunu çıkartıyorlar güzel dinimizde böyle bir kapalılık sistemi yok kadınların mahrem yerleri bellidir zihniyet iyi ise oralara bakmamak ve kötü düşünmeemk günaha girmemek için yeterlidir erkeğin zihniyeti temiz olursa kadın bukadar kapanma hissine bürünmez böyle saçmalıklarda ortaya çıkamz annesinin diz kapağını görüp şehvetlendiğini söyleyen sapıklar var tv'lerde

0|0
    1|0
  • hayır şimdi kapalı hanımları nasıl kötüliycez bunların sayesinde ciddi kapalı hanımlar da kötü olucakki hayat devam etsin

0|0
    0|1
  • Müslümanlık ile suslumanlik arasındaki 7 farkı bulabiliriz çok rahat

0|0
    0|0
  • Ha açık hava kapalı at izi it izine karıştı nasılsınız olykesi çıksın karşınıza kinamayin kimseyide hersey güzel hoşsa biz nasilizki demeleliyiz kadınları bu şekilde sexy ya da birsekilde tessetturdiye bu hale sokaklarda yine bir modacı kadın. Allah hepsini ıslah ettsin

0|0
    0|0
  • Fantastik buluyorum... Starbucks'da abdest alanlar tarikatı 😏
    Hem her yere uygun olsun Hem kapalı olalım ne kadar güzel...

0|1
    0|0
    • starbucks da abdest mi aldılar 😂😂😂

• @baldudaklıkz Starbucks en büyük ana buluşma merkezleri olduğu için birde pembeli kafeler hiç buralardan çıkmadıkları için "Starbuck'ta abdest alanlar tarikatı" diyorum 😏

• Kapanmak demek karşı cinsin dikkatini çekmemek demektir Kur'an-ı Kerim de kapanılmasının emredilmesinin sebebi de budur, ama maalesef kendi içinden gelerek kapanmayan ya da neden kapanması gerektiğini idrak edemeyen bayanlar bu tip şekillerle karşımıza çıkıyor misal başında bone saçı görünmüyor ama alt tarafa bakarsan poposu ve kalçaları ortada.. sence kapanabilmiş mi arkadaşımız?

0|0
    1|0
  • artık suyu çıkmaya başladı doğruyu söylemek gerekirse. dar bir şey giyiyorsun üzerine uzun bir şey çekte olsun bari

0|0
    0|0
  • Süslümanizm diye din çıktı haberiniz yok mu

0|2
    3|0
  • Açık olsa dikkat cekmeyecek kızlar rengarenk ve abartilı tarzlariyla dikkat cekmeye çalışıyor. bunu begenmiyorum. herseyin adabi var.

0|0
    0|0
  • Herkes istediğini giysin umrumda değil.

0|0
    0|0
  • Çoktan moda oldu bile. www.modanisa.com

0|0
    0|0
  • Bunlar süslüman. Kapanmanın kısaca dinde moda diye kavram yok. Süslüman olarak kapanan gerçek kapalı değildir günah işliyorlar

0|0
    1|0
  • Bu kapalılık filan değil. Buna güncel tabiri ile süslüman deniyor. Türmanı küpe gibi çanta gibi aksesuar olarak kullanana ama dini acıdan hiç alakası olmayan tayfa.
    Vs vs derdimde neyse kavga cıkar şimdi

0|0
    0|0
  • Sadece tarz

0|0
    0|0
  • Moda diye kapanmış o kadar

0|0
    0|0
  • Zannetmiyorum.. kapalılık ciddi bı anlayış ve inanışın gereğidir.. modayla sekillenmemeli diye düşünüyorum ayrıca ilk 3 ü kapalı değil..

0|1
    0|0
  • Açıktan daha fazla dikkat çekiyorlar

0|1
    0|0
  • Güzel bence gayet kapalı diye tarz oluyosa ve buna laf atıyolarsa zihniyetsizliktir sonuç olarak biryerlerini açmıyo giydikleri farklı yinede kapalı

0|0
    0|0
  • Bu kapalılık değildir, tamamen bir moda

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    28

Kızlar Ne Diyor 24

• böyle kapalıları sevmiyorum dar kot poposunu başını örtüyo tamam işte ha bide bunlar kaş aldırıp makyajda yapıyo. sonra din aleminin kralı oluyolar. açıklara laf söylüyolar sonra full gereksiz

1|2
    2|0
  • Olmaz mk düzgün bir şekilde kapansınlar kapanacaklarsa

0|1
    0|0
  • ilk ve son fotoda absürt bir durum yok kapalı diye çuval mı giysin? vücut hatlarını belli etmediği sürece modayı takip ederler kasmayın bu kadar

0|1
    1|0
  • kuran da böyle yazmıyor. ama saygım var.

0|0
    0|0
  • Herkesin kendi tarzı.

0|0
    0|1
  • Sevmiyorum saygı da duymuyorum doğru da bulmuyorum tesettürü iyice rezil ettiler

0|1
    0|0
  • Beni ilgilendirmiyor.

0|0
    0|0
  • Bir yerde bir söz duymuştum: Moda, cehennemde bir oda.
    Moda ne için var ki zaten, başta paraları gereksiz harcamak için en iyi tuzak.

0|0
    0|0
  • Normal bakıyorum

0|0
    0|0
  • anlam veremiyorum ben

0|0
    0|0
  • Süslümanlar

0|0
    0|0
  • Süslümanlar

0|0
    0|0
  • Şunu unutuyosunuz dinde zorlama diye bişey de yok. Yanlış denebilir ama kim nasıl istiyosa öyle giyinir ya da isterse makyaj yapar vs vs insanları bu nasıl kapalı, bunlar nasıl Müslüman gibi yorum yapmak kimseye düşmez.

0|0
    0|0
  • Kapalı çıplak ya da modern kapalı çıplak.

0|0
    0|0
  • Süslüman

0|1
    1|0
  • önemli olan nasil kapandığınız degildir Herkes istediği gibi giyinebilir kimse kimseyi yargilayamaz Önemli olan kalbinin guzel olmasi

0|0
    0|0
  • Kapalıyken hiç pantolon giymedim ✩

0|0
    0|0
  • bunlar modern kapalılar daha çok gösteriş kapalılığı dinimizde gerçek kapalılar böyle değil

0|0
    0|0
  • Ben bunlara kapalı demem

0|0
    0|0
  • Süslüman olarak görmüyorum dinimizde böyle yazmıyor ama kendi tercihleri herkes saygı duymalı

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    4
Yükleniyor...