Jenner VS. Hadid: Sizce en başarılı manken hangisi? Hangisi sizce göz önünde olmayı hak ediyor?

KizÜye_
Jenner VS. Hadid: Sizce en başarılı manken hangisi? Hangisi sizce göz önünde olmayı hak ediyor?
👉🏼 👉🏼Round 1: Gigi Hadid VS. Kendall Jenner👈🏼👈🏼
Jenner VS. Hadid: Sizce en başarılı manken hangisi? Hangisi sizce göz önünde olmayı hak ediyor?
İkiside çabaladılar ama bana göre Gigi bir adım önde, Kendall ailesinin ünü sayesinde daha kolay atıldı bu mesleğe.

#JennerVSHadid
#ManequinWars
#KizÜye 💙
Kendall Jenner
Gigi Hadid
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Jenner VS. Hadid: Sizce en başarılı manken hangisi? Hangisi sizce göz önünde olmayı hak ediyor?