Makyaj yapmayı hiç bilmiyorum, yapınca da beceremiyorum. Makyaj yapmayı öğrenmeye nereden başlamalıyım?

Gizli Üye
kızlar bana bir yardım edin ya, ben 21 yaşındayım üni.de okuyorum lisede olsam zaten makyaja gerek kalmaz da ben hariç birçok kız makyaj yapabiliyor etrafımda ben yapamıyorum :((

bb krem almıştım sadece yüzümdeki bazı kusurları kapamak için ama onun dışında bişey sürmeyi beceremiyorum :/

makyaj nasıl yapılır bana adım adım basit bir şekilde anlatır mısınız?
Güncellemeler
+1 yıl
iyi de adım adım önce ne sürülür sonra ne sürülür biri anlatsaymış keşke ya ://
Makyaj yapmayı hiç bilmiyorum, yapınca da beceremiyorum. Makyaj yapmayı öğrenmeye nereden başlamalıyım?