Saçlarım 3 yıldır uzamıyor, ne yapmalıyım?

Arkadaşlar saçlarım son kuaför faciasından sonra bir daha uzamadı uçlarından al dedim ve okadar gür saç bi bakım omuzlarımda ve incecik kalmış o kadını öldürmek istiyorum.herneyse saçlarım bidaha uzamadı uzasın diye kırıklarımı aldırim dedim hepten beter oldu.kaynak yaptırmayı düşünüyorum ama kaynakları çıkartırken kendi saçına zarar veriyolarmış kesiyolarmış çıkarabilmek için bu doğru mu?

0|0
197

En İyi Kız Görüşü

• zeytin yağıyla saç diplerine masaj yap haftada 1 yada sarımsak ezip ezip şampuanına karıştır öyle kullan koku duştan çıktığın anda kalmıyor kafanda canım;)

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• İyisimi Ustura vur , 2-3 hafta bereyle gez kim farkederki. Sonra yepyeni saçların çıkacak. Bahara kadar 5-10 cm uzamış olur. Tabi iraden çok gucluyse..

1|0
    0|0
  • çam terebentini olabilir mi acaba aktarda.

1|0
    0|0
    • kullandım bi ay düzenli ama fark yok

• Badem yağı falanda işe yarıyor diye biliyorum ama ?

• Bu gönderiyi nazman paylastin tarih olarak göremiyorum ama söyliyim gene sinemeke otu badem yağı bimeks ampul sinemeke aktarda diyerleride eczanede ama bimeks çok kötü kokuyor yağlar kullan yarıyor ama düzenli yapılırsa yoksa yaramaz

• Doktora gitmelisin

1|0
    0|0
    • gittim tahliller normal çıktı.ve adam dalga geçer gibi saçını takmadığın sürece sorun yok uzar takarsan uzamaz dedi ve yolladı.

• bana ulaşırsan sana bir ürün önere bilirim 90 lira falan ama kirpikleri uzatıyor saçı uzatıyor saçların pırıl pırıl oluyor üstelik doğal bir ürün ben çocuğuma bile kullanıyorum daha bir sürü etkisi var süper bir ürün

0|0
    0|0
  • Saç bakım serumu al. Bulabilirsen bioneccera marka olsun ise yarıyor kuaförlerde bulunuyor genelikle

not: bayan kuaförüyum

0|0
    0|0
  • Sorciere marka saç losyonu al. Sorununu çözecektir.

0|0
    0|0
  • saç ektir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Sabretmeye devam et , benimde saçlar rofle idi hemde platin ve belimde , kuafor yaktı ve küstü saçlarım ancak 1 yıl sonra düzeldi ... hııı kuaforemi ne olduuu ... dovdüüüüüümmm

1|0
    0|0
    • bi yıl mı ben üç yıldır uzamadığından bahsediyorum iyi yapmışsın şu bişey bilmeyenlere kim belge veriyosa kuaför açtırıyosa Alh belasnı versn onlrın çocuk oyuncağı sanki

• teşkkür ederim denicem

• Merhaba, ben de saçlarıma 3 yıl önce kalıcı fön yaptırdım ve o zamandan beri saçlarım yıpranmış durumda ve uzamıyor. Memnun olduğunuz tavsiye edeceğiniz herhangi bir şey var mı bana çok mutsuzum :(

• kaynak daha çok zarar verir bak benim kullandığım ve tavsiye edebilceğim en güzel yöntem doğal bakımlar fönden uzak dur saça zarar veren şeylerden ve haftada iki kez çörek otu yağı badem yağı ve ceviz yağını karıştır saçına sür iki saat beklet bunu haftada iki kez yaparsan iki üç ayda saçların hem uzar hemde kırıkların gider düzenli kullanman gerek

1|0
    0|0
    • bir aydır düzenli olarak badem yağı menekşe yağı çam terebentin vb.karışım kullandım ne düzleştirdim ne fön çektim bi halta yaramadı ve çok bunaldım.

• o zaman kötü doktora gitmelisin canım

• Benimde sacimi kestirdikten sonra 2 sene kadar uzamadi degisik kuaforlere gittim olmadi .en son kuafor bir arkadasim vardi ona gittim isindede inanilmaz mukemmel ..ona kestirdim ve inan bana sadece bikac ayda omuzlarimda olan sackarim belime kadar uzadi .onemli olan dogru isini yapan birini bulmak

0|0
    0|0
    • canım bu konu çok moralımı bozuyor psıkolojım bozuluyor artık hiç uzamıyor 3 senedir. pekı sen hangı aralıklarda saçını yıkıyosun ben hergun yıkıyorum? düzleştırıyomusun sureklı

• Hergun duzlestiriyordum sacim hem cok cabuk yaglaniyordu o yuzden hemde cok fazla kirik olusuyodu. İki gun aralikla yikiyordum simdi 4 gunde bir falan en fazla .hergun yikarsan saclarin nemini kaybeder ve yipranir .dedigim gibi guvenilir bir kuafor bul haftada bir bakim maskesi yap sacina argan yagi falan sur mesela . Sonra uzamasini bekle

• ben de sarımsak özlü bi şampuan aldım bugün nette okuduklarıma göre çok iyiymiş bakalım

0|0
    0|0
  • kaynak yaptırma çıtçıt al daha iyi

0|0
    0|0
  • Yılan yağı mı neydi. Öyle bir şey duymuştum. İşe yarar mı bilmiyorum.

1|0
    0|0
  • Bi sac 3 yil uzamazmis mi :S

Ayrica kaynak kullaniyorum ama soyledigin gibi bir sorun yasamadim.

1|0
    0|0
    • kaynağı çıkartırken kendi saçın yonuluyomuş diyolar da

• hayır kaynaktan bahsediyorum mesela sıkıldın ve kaynaktan kurtulmak istiyosun onu çıkartırken saçını mı kesiyolarmış ne öyle diyolar canım

• Ben yasamadim boyle bi sorun.

Kuaforle alakalidir belki de.

• kızlar size tavsiyem HOŞBAN kullanın saçım baya bir uzadı abimde kullandı sarı tüy saçları bile uzadı zor güç bela buldum hoşban ı tavsiye ederim internetten aldım bende başka kullanan var mı yazsın size nasıl geldi

2|0
    0|0
    • aynen bende kullandım birisi satıyo hatta ilanimo. com sitesinden almıştım bende çok güzeldi tekrar alcam saçlarım baya uzadı ve ayriyetten dua felanda veriyo yanında çok faydası oldu bende tavsiye ederim

• @yasam130 hoşban ı tavsiye ederim bende kullandım

• ayy bende uçlarından al dedim omuzlarımda şu an çok korktum şimdi. neden uzamadı bi doktora filan git neden acaba çok merak ettim

0|0
    0|0
    • omuzlarında olması ayrı bişey nasıl bi kesimse o kısalsa dua etcem de saçlarım incecik oldu çok gürdü hep ara makası attı galiba 3 yıldır aynı yani doktra gttim tahliller iyi çıktı bişey demiyo

• baya kestirsen sonra uzar mı acaba. başka doktorlara git mutlaka bulursun bişiler

• hoşban ı tavsiye ederim onun sayesinde saçım çok uzadı kestirdim sonra tekrar uzatcam kara verdim ben hemensatiyorum. com da buldum orda var ilanimo. com da da var bugun almayı dusunuyorum tekrarda tavsiye ederim kızlar erkeklere tavsiye ederim içinde ne madde varsa çok iyi geliyo

0|0
    0|0
  • Saç yapısıyla ilgili sanırım.Benimkilerde çok hızlı uzar özellikle yaptığım birşey yok.

0|0
    0|0
  • Gunes goruyor mu saclarin? Tesetturlu musun?

0|0
    0|0
  • uçlarından 3 ayda bir kestr mutlaka , ttatlı badem yağı kullan , saçın çok yoğunsa ara makası attır

0|0
    0|0
  • çek uzar

0|0
    0|0
  • endokrinoloji bölümüne git hormonlarına baktır

0|0
    0|0
  • çok uğraştım valla maskeler falan şimde belimde :))

0|0
    1|0
  • bıktım ben bu sorulardan yeter beee

0|0
    0|0
  • yağlı saç saçı besler ve çabuk uzamasına yardımcı olur

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;